ARCHIWUM

Wiceprezydent USA prosi chrześcijan: „Potrzebujemy waszych modlitw”

O modlitwę poprosił chrześcijan wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Mike Pence. Polityk przypominał, że Donald Trump potrzebuje wsparcia, by „ponownie uczynić Amerykę wielką”.

– Potrzebujemy każdej uncji waszej energii i waszego entuzjazmu, waszego zaangażowani i pasji. I potrzebujemy jeszcze jednej rzeczy. Potrzebujemy waszej modlitwy – mówił wiceprezydent Pence.

 

Polityk wspominał także moment, gdy składał przysięgę na Biblię, która wcześniej należała do Ronalda Reagana. Chwilę potem otworzył Biblię, by szukać słowa dla siebie. I wtedy, jak sam wspomina, zobaczył słowa, do których wielokrotnie odwoływał się w czasie kampanii.  „Jeśli upokorzy się mój lud, nad którym zostało wezwane moje Imię, i będą błagać, i będą szukać mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a kraj ich ocalę” – przeczytał wówczas Pence. Słowa te oznaczają dla niego, że jeśli Amerykanie będą modlić się, iść drogami Boga, to Bóg ofiaruje im odpuszczenie ich win i umocni naród.

 

Istotnym elementem odbudowy moralnej jest dla Pence’a, także pozbawienie funduszy lobby aborcyjnego. – Dzięki prezydentowi Trumpowi w Ameryce ponownie zwyciężyło życie – podkreślał.

Źródło: HelloChristian.com

Komentarze

Zobacz także

"Nasza wiara rodzi się o poranku" – mówił dziś Franciszek. Opisał też osobę, która uważała się za doskonałą, aż do czasu, gdy spotkała Boga – SPRAWDŹ o kim mówił

Redakcja malydziennik

Le Pen ostro atakuje swojego rywala. Punktuje jego największe SŁABOŚCI

Redakcja malydziennik

Zobacz efekt proroctwa ojca Bashobory! NIE UWIERZYSZ !

Redakcja malydziennik
Ładuję....