RELIGIA

Wiadomość od DIABŁA! Po ponad 300 latach odszyfrowano list napisany przez opętaną zakonnicę!

Siostra Maria Crocifissa della Concezione żyła w XVII wieku na Sycylii. W 1676 roku została, jak wynika z zapisków, opętana przez demona. Wtedy też napisała list w nieznanym nikomu języku. Zagadka została rozwiązana po 341 latach dzięki… programowi do łamania szyfrów znalezionemu na dark webie.

Grupa włoskich naukowców dzięki programowi znalezionemu w ciemnej stronie internetu odszyfrowała list, który przez setki lat nic nikomu nie mówił, chociaż wielu próbowało go odszyfrować.

 

Siostra Maria Crocifissa della Concezione w 1660 roku, w wieku 15 lat wstąpiła do zakonu benedyktynek w Palma di Montechiaro. 16 lat później obudziła się cała w tuszu, a przed nią leżał list. Siostrom z klasztoru powiedziała, że to szatan ją opętał i zmusił do napisania tego. Wszyscy uwierzyli kobiecie, jednak nikomu nie udało się odkryć wiadomości na kartce.

 

Dopiero po setkach lat rozwiązano tajemnicę. Okazało się, że list jest mieszaniną wielu języków, w tym martwych: starożytnej greki, łaciny, arabskiego, run. Wiadomość okazała się być istnie diabelska. Naukowcy wprowadzili te języki do programu, aby sprawdzić swoją teorię. Wiedzieli bowiem, że siostra zakonna znała wiele języków. Twierdzili, że połączyła je, aby stworzyć własny szyfr. Ta teoria okazała się strzałem w dziesiątkę.

 

Diabelskie przesłanie do ludzi brzmiało następująco CZYTAJ DALEJ TUTAJ

Źródło: tygodniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Ksiądz jeżdżący porsche przeprasza za zgorszenie. ZOBACZ CO ZROBI Z AUTEM

Redakcja malydziennik

Oto jak będzie wyglądał antychryst!

Redakcja malydziennik

WSTRZĄSAJĄCE ŚWIADECTWO! Zobaczył niebo i … piekło! ZOBACZ jak wyglądają!

Redakcja malydziennik
Ładuję....