POLITYKA

Wczoraj zawieszony, dziś sam zrezygnował z członkostwa w PiS. "Chciałbym przeprosić wszystkich Polaków za to, że muszą oglądać ten żenujący spektakl"

Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej, zrezygnował dziś z członkostwa w strukturach Prawa i Sprawiedliwości. Dziś od południa przesłuchiwany był przez partyjną komisją ws. wyjaśnienia stawianych mu zarzutów i okoliczności powoływania go na pełnione funkcje.

"Chciałbym przeprosić wszystkich Polaków za to, że muszą oglądać ten żenujący spektakl" – powiedział Bartłomiej Misiewicz.

 

B.Misiewicz rezygnuje z członkostwa w PiS i przeprasza Polaków.To definitywnie kończy jego sprawę

— Beata Mazurek (@beatamk) 13 kwietnia 2017

 

W ostatnich dniach media donosiły, że Bartłomiej Misiewicz został pełnomocnikiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej do spraw komunikacji. Miał zarabiać nawet 50 tys. zł miesięcznie. Spółka zaprzeczyła doniesieniom o zarobkach Misiewicza, a wkrótce potem opublikowała informację o rozwiązaniu umowy z nim. 

W środę prezes PiS poinformował, że zawiesza Bartłomieja Misiewicza w prawach członka partii. 

Misiewicz poinformował o odejściu z PiS po zakończeniu obrad partyjnej komisji powołanej ds. wyjaśnienia stawianych mu zarzutów i okoliczności powoływania go na pełnione funkcje. 

Posiedzenie komisji rozpoczęło się po godz. 11.00. Przed wejściem na posiedzenie Misiewicz powiedział dziennikarzom m.in., że gazety napisały na jego temat nieprawdę, to jest naruszenie dóbr osobistych i trzeba zastanowić się nad krokami prawnymi. 

Źródło: TVP Info

Komentarze

Zobacz także

Marcon już naprawdę odlatuje. ZOBACZ, do kogo porównał Jarosława Kaczyńskiego

UWAGA! Kreml przygotowuje czarny scenariusz dla Polski

Redakcja malydziennik

Piękne przesłanie szwedzkiej księżnej i brytyjskiej prawniczki do Polaków: Nie bójcie się, bądźcie dumni z Polski! MUSISZ TO ZOBACZYĆ

Redakcja malydziennik
Ładuję....