POLITYKA

WAŻNE! Dlaczego szatan częściej atakuje 30-latków?

Autor książki "Egzorcyzmy a moce ciemności", emerytowany egzorcysta ks. Jan Szymborski wyjaśnił swego czasu w rozmowie z jednym z polskich tabloidów, dlaczego szatan częściej niż innych kusi i atakuje tzw. 30-latków. Warto przypomnieć tę rozmowę, z faktu, że nadal nasila się demoniczny atak na ludzi w tym wieku.

Ks. Jan Szymborski uleczył 30 opętanych i aż 3 tysiące dręczonych. W rozmowie z "Super Expressem" egzorcysta mówił o dość nowym zagrożeniu demonicznym, jakie czyha na ludzi w Internecie – zwłaszcza na mężczyzn w sile wieku. – Dziś łatwo o opętanie, bo przez Internet czy telewizję otaczają nas obrazy zła, a widząc zło, przyciągamy je do siebie – tłumaczy ksiądz Jan Szymborski.

I dalej: – Nie boję się Szatana, nigdy się go nie bałem". I wyjaśnił różnicę między demonami które mogą opętać człowieka a tzw. zjawami, które męczą ludzi: – Tych pierwszych jest niewiele, drugich bardzo dużo – mówi egzorcysta. Jego zdaniem, najbardziej narażeni na opętanie są ludzie po 30. roku życia. – Jest to związane z ich emocjami – twierdzi duchowny. Po prostu ludzie w pewnym wieku są bardziej otwarci na zło niż młodzież. A zło przychodzi do nas wszystkimi możliwymi drogami. Wykorzystuje też nowinki techniczne, np. Internet. Pozostając długo w sieci, narażamy się najbardziej. – A opętanie to nic przyjemnego – dowodzi egzorcysta. To zniewolenie, dręczenie, które przypomina bicie. Bóle przychodzą nagle, są niezrozumiałe dla lekarzy. Inni mają niepojętego pecha. Czasami diabeł psuje każdą dobrą relację z ludźmi. Ale najgorsze są nocne zwidy – postaci stojące przy łóżku lub nakazujące samobójstwo.

Ksiądz zdradził również, że jego najmłodszym "pacjentem" było … 4-letnie dziecko przyniesione przez rodziców. Budziło się w nocy, widziało postaci. Na szczęście modlitwy egzorcysty pomogły. – Do egzorcyzmu nie potrzeba żadnych przedmiotów, wystarczy władza przekazana przez Kościół. Najpierw następuje modlitwa błagalna do Boga, potem zaczyna się wydawanie rozkazów Szatanowi. Zdarza się, że opętani zaczynają mówić wtedy cudzym głosem i w nieznanym języku. A dzieci bluźnią, mówią jak dorośli. 

Mocne to ale jakże prawdziwe!

Źródło: se.pl

Komentarze

Zobacz także

Obywatele RP zakłócali miesięcznicę: oberwał Borowski, a Bodnar w szoku. Gdzie wolność zgromadzeń, opozycjo?!

UWAGA! Trzeci zamachowiec z Londynu był synem Marokańczyka i Włoszki, czyli…

Redakcja malydziennik

Waszczykowski mówi co powinna zrobić Rosja, by relacje z Polską poprawiły się! WYWIAD!

Redakcja malydziennik
Ładuję....