WYDARZENIA

Walka Charliego się skończyła, ale Alfie wciąż żyje! Poznaj historię chłopca, którego lekarze próbują uśmiercić BEZ DIAGNOZY

Alfie Evans ma 14 miesięcy i tajemniczą, nieodkrytą chorobę. Jego stan jest ciężki. Lekarze nie pozwalają jednak na diagnozowanie dziecka zagranicą.

Dziecko od grudnia leży w szpitalu w Liverpoolu. Przebywa na intensywnej terapii, ale wciąż nie wiadomo, co mu dolega. Wśród objawów występują śpiączka i padaczka.

 

O sprawie informuje lifesitnews.com. Portal podaje informację, że lekarze domagają się zgody na odłączenie Alfiego od aparatury, a w razie braku zgody rozpoczną batalię sądową.

 

Rodzice chłopca, Tom Evans i Kate James, są po wstępnych rozmowach z wieloma amerykańskimi szpitalami, które z chęcią przeprowadziłyby diagnostykę. Na szpital w Liverpoolu nie mogą liczyć – pierwsza próba przekonania rodziców do rezygnacji z respiratora odbyła się w styczniu. Wtedy też ochrzczono dziecko.

 

Alfie jednak, pomimo utraty ciepłoty ciała i zwolnienia pracy serca, przeżył. Rodzice uzbierali do tej pory 7.000 funtów na leczenie syna. Na poniższych filmikach widać, że dziecko wciąż wykonuje niewielkie odruchy i uśmiecha się do rodziców.

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Dziewczynka o mały włos nie została wciągnięta przez rodzinę islamską. Brytyjczycy właśnie przekazali indoktrynowane dziecko babci

Redakcja malydziennik

Niesamowite wizje Tesli na XXI w. Wiele z nich już się sprawdziło!

Redakcja malydziennik

Podczas meczu z Izraelem nie zrobił słynnej cieszynki. Chodziło o szacunek do przeciwnika

Adam Gaafar
Ładuję....