ARCHIWUM

Wałęsa ujawnia kulisy KRYZYSU w swoim małżeństwie! Wszystko przez…

Książka "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą” odbiła się w mediach szerokim echem. były prezydent Lech Wałęsa stwierdził, że jego małżeństwa nie można zaliczyć do udanych. – Rodzina się skończyła, gdy żona wyłamała się z obowiązków małżeńskich – ujawnił.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy Danuta Wałęsa wydała książkę, w której opisała, jak wyglądało życie u boku Lecha Wałęsy. Obraz małżonka jaki przedstawiła daleki był od ideału. Wałęsa przyznał wtedy, że nie jest zadowolony z książki, którą napisała jego żona. Teraz sam postanowił napisać jak wyglądało ich życie, według niego.

 

W listopadzie Wałęsowie będą obchodzić 48. rocznicę ślubu. Według Lecha Wałęsy nie wszystko funkcjonuje u nich w domu tak jak powinno. Jego zdaniem w małżeństwie powinien istnieć tradycyjny podział ról i obowiązków, czyli żona opiekuje się dziećmi i zajmuje domem, a mąż go utrzymuje.

 

– Co się w domu robi, jak się zachowuje – tego się nie wynosi. A ona wyniosła. Dlatego u mnie straciła (…) Nadal się szanujemy, ale to już nie jest moje dawne małżeństwo. Taki już jestem. (…) Danka powiedziała parę rzeczy za dużo. Dlatego od tego czasu nie możemy się pozbierać – stwierdził Wałęsa.

 

Byłemu prezydentowi nie podoba także fakt, że żona chce być partnerką w podejmowaniu decyzji i domaga się równego traktowania.

Źródło: dorzeczy.pl

Komentarze

Zobacz także

Zamordowany przez islamistę rosyjski ambasador męczennikiem? Zaskakująca deklaracja patriarchy!

Redakcja malydziennik

BARDZO WAŻNE! Ks. Glas wyjaśnia jak poznać … imię swojego Anioła Stróża. ZOBACZ KONIECZNIE!

Redakcja malydziennik

Franciszek MASAKRUJE "wolną" Europę: "Niestety często odnosi się wrażenie, że istnieje…

Redakcja malydziennik
Ładuję....