ARCHIWUM

Wałęsa piekli się na Facebooku, Cenckiewicz wyjaśnia dlaczego! "Musiałem tym się zainteresować Ja Ja ja"

Lech Wałęsa przypuścił wczoraj i dziś frontalny atak na Jarosława Kaczyńskiego i Sławomira Cenckiewicza. Znany historyk wyjaśnił jednak, skąd wzięła się prezydencka zajadłość właśnie w tych dniach.

"Bezczelne proste pytania do Panów Kaczyńskiego i Cenckiewicza", "Dlaczego prawie 50 lat trwał w Polsce komunizm musiałem tym się zainteresować Ja Ja ja" – pisał Lech Wałęsa w środę na Facebooku. W tytule przeklejonego artykułu podkreśla swoje zasługi: "BEZ LECHA WAŁĘSY NIE DALIBYŚMY RADY Jak to się ma do KaczyńskichTW Boleka wnuku UB eka Centkiewicz".

 

Skąd wziął się jednak ten atak na dwie osoby? "Dziś rocznica wielkiej tajemnicy: w sobotę 16 sierpnia 1980 r. około godziny 14.25" – podaje na swoim profilu Cenckiewicz. Wtedy właśnie Lech Wałęsa zakończył strajk w Stoczni Gdańskiej. Do tej pory nie jest jasne, dlaczego podjął taką decyzję. Jednak wściekłe zachowanie legendy Solidarności pokazuje, że może mieć coś do ukrycia.

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Al-Kaida jest silniejsza niż kiedykolwiek. Były agent FBI ostrzega: najbliżsi Osamy bin Ladena nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa

Redakcja malydziennik

Polacy murem za TRUMPEM! Takiej reakcji na słowa amerykańskiego prezydenta nikt się nie spodziewał!

Redakcja malydziennik

Zobacz co stało się pastorowi, który przyszedł na katolicką mszę Świętą! MOCNE!

Redakcja malydziennik
Ładuję....