CYWILIZACJA POLITYKA

Walczyła o prawa białych w RPA. ZAKATOWANO ją na śmierć MŁOTKIEM!

51-letnia aktywistka Annette Kennealy została znaleziona martwa na farmie w prowincji Limpopo w RPA. Kobieta walczyła przeciwko nasilającym się atakom na białych rolników.

„Członkowie rodziny próbowali zadzwonić do niej bez powodzenia, dopóki jeden z nich nie poszedł zbadać sprawy. Po przybyciu na miejsce znalazł ją martwą w domu” – mówi rzecznik policji, pułkownik Moatsze Ngoepe.

Ian Cameron, szef Wydziału Bezpieczeństwa Społecznego AfriForum – grupy reprezentującej prawa białej mniejszości w RPA – powiedział, że Annette Kennealy zabito przy użyciu młotka i żelaznego pręta.

Czytaj także: TE POLSKIE słowa weszły do języka angielskiego. Zrozumie je każdy OBCOKRAJOWIEC!

Kobieta była radną opozycyjnego Sojuszu Demokratycznego. Otwarcie występowała przeciwko brutalnym atakom na białych farmerów w RPA.

W swoim ostatnim wpisie na Facebooku Kennealy podzieliła się informacją, z której wynikało, że w ciągu ostatnich czterech dni zgłoszono dziesięć ataków na farmy, w tym jedno morderstwo.

Liczba ataków na białych właścicieli ziemskich  w RPA wciąż rośnie. Według raportów niektóre ofiary są torturowane elektrycznymi wiertarkami, palnikami i wybielaczem.

Z badań przeprowadzonych przez Afriforum wynika, że w ubiegłym roku napaści na farmy wzrosły w RPA o 25 procent.

Fot. Facebook

Źródło: expess.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Zabójcza mieszanka. Nie zgadniesz czego nie można łączyć

Redakcja malydziennik

Nie zgodziła się na aborcję, bo nie mogła zabić dziecka, które uratowało jej życie

Redakcja malydziennik

Sami zdecydujemy, czy chcemy euro! Andrzej Duda: "to sprawa ważna dla Polaków". A wszystko przy okazji… referendum konstytucyjnego

Ładuję....