CYWILIZACJA POLITYKA

Walczyła o prawa białych w RPA. ZAKATOWANO ją na śmierć MŁOTKIEM!

51-letnia aktywistka Annette Kennealy została znaleziona martwa na farmie w prowincji Limpopo w RPA. Kobieta walczyła przeciwko nasilającym się atakom na białych rolników.

„Członkowie rodziny próbowali zadzwonić do niej bez powodzenia, dopóki jeden z nich nie poszedł zbadać sprawy. Po przybyciu na miejsce znalazł ją martwą w domu” – mówi rzecznik policji, pułkownik Moatsze Ngoepe.

Ian Cameron, szef Wydziału Bezpieczeństwa Społecznego AfriForum – grupy reprezentującej prawa białej mniejszości w RPA – powiedział, że Annette Kennealy zabito przy użyciu młotka i żelaznego pręta.

Czytaj także: TE POLSKIE słowa weszły do języka angielskiego. Zrozumie je każdy OBCOKRAJOWIEC!

Kobieta była radną opozycyjnego Sojuszu Demokratycznego. Otwarcie występowała przeciwko brutalnym atakom na białych farmerów w RPA.

W swoim ostatnim wpisie na Facebooku Kennealy podzieliła się informacją, z której wynikało, że w ciągu ostatnich czterech dni zgłoszono dziesięć ataków na farmy, w tym jedno morderstwo.

Liczba ataków na białych właścicieli ziemskich  w RPA wciąż rośnie. Według raportów niektóre ofiary są torturowane elektrycznymi wiertarkami, palnikami i wybielaczem.

Z badań przeprowadzonych przez Afriforum wynika, że w ubiegłym roku napaści na farmy wzrosły w RPA o 25 procent.

Fot. Facebook

Źródło: expess.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Wenezuelscy biskupi przestrzegają przed…

Polska celebrytka w rozpaczy! Joanna Krupa napisała, że zmarł jej…

Adam Gaafar

Leszek Miller gromi opozycję totalną. Były premier odkrywa prawdziwe intencje lewicowych salonów.

Ładuję....