ARCHIWUM

W wieku 17 lat powiedział, że się z nią ożeni. Poznaj historię małżeństwa 39-letniego Emmanuela Marcona z 25 lat starszą kobietą

To ona będzie najprawdopodobniej pierwszą damą Francji. 64-letnia kobieta, była nauczycielka Emmanuela Macrona, dziś stoi murem przy mężu.

Brigitte Trogneux ma 64 lata. Swojego przyszłego męża poznała, kiedy ten był nastolatkiem. „Kiedy Emmanuel miał 17 lat powiedział do mnie: Cokolwiek zrobisz, i tak się z tobą ożenię” – opowiadała kobieta francuskiej prasie. Bliższa relacja między uczniem a jego nauczycielką zawiązała się, kiedy Marcon wystąpił w teatrze, którym opiekowała się pani Trogneux, wówczas już mężatka, matka trojga dzieci.

 

Kiedy w ostatniej klasie szkoły średniej Marcon wyjechał do Paryża, nie zapomniał o swojej nauczycielce: „Dzwoniliśmy do siebie przez cały czas, potrafiliśmy godzinami rozmawiać przez telefon. Powoli przełamywał wszystkie moje opory. On był bardzo dojrzały jak na swój wiek. Utrzymywał wiele kontaktów z osobami znacznie od siebie starszymi”.

 

Kobieta w końcu rozwiodła się z mężem, przeprowadziła się do Paryża i zamieszkała ze swoim uczniem. Od 2007 roku jest żoną Marcona.

 

Marcon pytany o żonę mówił: "Nigdy jej nie ukrywałem. Zawsze była i jest w moim życiu. Bardzo wiele jej zawdzięczam, to dzięki niej jestem tym kim jestem i tak wysoko zaszedłem”.

 

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Wyjątkowa modlitwa, która uwalnia 1000 DUSZ Z CZYŚĆCA! SPRÓBUJ!

Adam Gaafar

Niezwykła moc przebaczenia! Zadźgał im córkę i … został ich synem!

Redakcja malydziennik

Czy myślenie o śmierci jest złe? Ten moment nadejdzie, nawet się nie oszukuj!

Redakcja malydziennik
Ładuję....