CYWILIZACJA

W tym stanie USA będą KASTROWAĆ PEDOFILÓW! Za zabiegi zapłacą sami skazani

W kilku stanach USA przestępcy seksualni będą musieli przed opuszczeniem więzienia poddać się kastracji chemicznej. Nowe prawo jest regulowane przez ustawę HB 379. Niedawno podpisał ją gubernator stanu Alabama Kay Ivey. 

Nowe przepisy dotyczą przestępców seksualnych skazanych za napastowanie dzieci poniżej 13 roku życia. Kastracja chemiczna będzie obejmować każdego więźnia powyżej 21. roku życia, który zamierza ubiegać się o zwolnienie warunkowe. Za potrzebne medykamenty zapłaci sam skazany.

Czytaj także: Zagrała w prawie 400 filmach porno, cięła się i próbowała popełnić samobójstwo. Wszystko w jej życiu zmieniło się, gdy…

Ustawa regulująca nowe prawo  została właśnie uchwalona przez parlament stanowy w Alabamie. „Zniszczyli to dziecko na całe życie, więc kara powinna pasować do przestępstwa” – wyjaśniał na antenie CBS 42 polityk Partii Republikańskiej Steve Hurst.

Kastracja będzie kontynuowana na wolności do momentu, gdy sąd orzeknie, że nie jest już konieczna. Jeśli skazany nie zgodzi się na przeprowadzenie zabiegu będzie musiał wrócić do więzienia.

Procedura kastracji chemicznej w takim zakresie jak w Alabamie występuje od 1996 r. w Kalifornii. Dopuszcza się ją także w Teksasie i na Florydzie.

Źródło: rp.pl

Komentarze

Zobacz także

To jest MULTIKULTI! Szwedzka poczta wstrzymała dostawy do dzielnicy Sztokholmu zajętej przez muzułmanów

Redakcja malydziennik

We Francji właśnie ogłoszono listę najpopularniejszych imion dziecięcych. Jak myślisz, jakie są na topie?

Redakcja malydziennik

Ochrońmy Gdańsk przed ideologią gender!

Ładuję....