POLITYKA

W tej grze możesz wybrać tylko aborcję! A co jeśli kobieta postanowi jednak urodzić dziecko?

Działacze na rzecz aborcji wciąż znajdują nowe, coraz bardziej szokujące sposoby promocji zabijania dzieci. Teraz przygotowali grę wideo.

Gracze przemieniają się w kobiety w ciąży, w tym w nastolatki, które napotykają na przeszkody w zabiciu dziecka. A to za wielkie koszty, a to brak transportu, którym mogłyby wrócić do domy. Jednym słowem gra przekonuje, że niezwykle trudno jest dokonać aborcji. Co jest kłamstwem. Działacze pro-life nie raz udowodnili, że nawet późną aborcję można zorganizować w ciągu 24 godzin. 

 

"Wiem, że wiele osób popiera prawo do wyboru, ale nie często zdajemy sobie sprawę z tego, dlaczego tak wielu ludzi nigdy nie może wybrać, i ciągle natrafia na przeszkody” – mówi Kate Bertash, programistka "Trapped".

 

Wiele organizacji pro-life wypowiada się teraz przeciwko tej grze. "Zabijanie dzieci nie jest grą", napisali członkowie organizacji Students for Life of America. 

 

Proliferzy zwracają uwagę, że wirtualna rzeczywistość wydaje się pozbawiona ważnych realiów aborcji: "Zauważyłam, że w tej grze nie pokazują filmu z USG dziecka, a także nie pokazują faktycznej aborcji, nie mówią nic o potencjalnym ryzyku tej procedury, ani o cierpieniu, którego doświadczają kobiety, które zabiły swoje dziecko” – napisała w komentarzu jedna z osób. 

 

To nie pierwsza proaborcyjna gra. W 2013 roku na rynku ukazała się gra zatytuowana "Choice: Texas, A Very Serious Game”, która również wzbudziła szereg kontrowersji. 

 

Źródło: Christian Post

Komentarze

Zobacz także

Petru odleciał! Nazwał Kaczyńskiego … "pierwszym banksterem Rzeczypospolitej"

Redakcja malydziennik

Bezkarność w mediach, czyli jak karać prostackie kłamstwa i cynicznych oszustów?

Ofiary dżihadysty z Berlina to ofiary polityki Angeli Merkel!!! Ona ma ich krew na rękach!!!

Redakcja malydziennik
Ładuję....