POLITYKA

W Płocku zadyma! Przerwano spotkanie z Michnikiem!

Dziś miało odbyć się w Płocku spotkanie z Adamem Michnikiem. Spotkanie zostało przerwane, gdyż nieznani sprawcy wrzucili na salę świecę dymną. Policja zatrzymała łącznie 8 osób. Po uspokojeniu atmosfery, Michnik kontynuował swoje mądrości!

Michnik otrzymał zaproszenie od lokalnego oddziału Komitetu Obrony Demokracji w Płocku. Spotkanie odbyło się w Spółdzielczym Domu Kultury o godzinie 17.00. 

Wcześniej w Płocku przeciwnicy Michnika rozkleili plakaty w formie listu gończego przedstawiającego zdjęcia Adama Michnika i jego starszego brata – Stefana Michnika, zbrodniarza stalinowskiego.

– Faktycznie miało miejsce takie zdarzenie. Policja zatrzymała osobę, która tę racę odpaliła. Dodatkowo policja zatrzymała jeszcze 7 innych osób, które tam zakłócały porządek, również przed spotkaniem. Te osoby będą odpowiadać za wykroczenie, zakłócenie porządku. Natomiast osoba, która została zatrzymana za odpalenie racy została zatrzymana i będzie odpowiadać z artykułu 160 Kodeksu Karnego, grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. Nikomu nic się nie stało, spotkanie zostało na chwilę przerwane, ale po wykonaniu czynności było kontynuowane. Łącznie zatrzymano 8 osób, nikt nie ucierpiał – powiedział w rozmowie z TelewizjaRepublika.pl aspirant sztabowy Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy komendy miejskiej w Płocku. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Merkel wygrywa wybory w Niemczech!

Redakcja malydziennik

PiS znów tryumfuje. Tym razem przewaga jest MIAŻDŻĄCA! Ale z tyłu czai się…

Redakcja malydziennik

SZOK! Opublikujesz zdjęcie aborcji dostaniesz dwa lata więzienia!

Redakcja malydziennik
Ładuję....