CYWILIZACJA

W dwa miesiące wyprał mózgi zamachowcom! Poznaj szalonego muzułmańskiego duchownego odpowiedzialnego za zamach w Barcelonie!

Abdelaki As-Satty to muzułmański duchowny, który zradykalizował zamachowców odpowiedzialnych za ataki w czwartek i piątek. Zajęło mu to tylko dwa miesiące.

Co więcej, obecnie właśnie 45-latkowi przyznaje się odpowiedzialność za wykreowanie pomysłu sierpniowych zamachów. As-Satty mieszkał z cieszącej się już złą sławą miejscowości Ripoll na północ od Barcelony. Tam też mieszkało kilku innych zamachowców. W sobotę w mieszkaniu imama policja uzyskała informacje o jego działalności.

 

"El Mundo", który opisuje rewizję, przedstawia relację osób znających otoczenie imama. Grupę wokół siebie zgromadzoną zradykalizował w zaledwie dwa miesiące. Sąsiad podał także, że był on osobą skrytą i samotną, a mieszkanie wynajmował razem z innym Marokańczykiem. Ponadto dwa razy w miesiącu podróżował do Maroka, a media potwierdzają także, jego podróże do Brukseli i próby znalezienia tam pracy.

 

As-Satty przez dwa lata przebywał w więzieniu za przemyt haszyszu z Ceuty, enklawy hiszpańskiej w Maroku. Tam też poznał innych muzułmańskich przestępców. Obecnie imam jest poszukiwany przez policję, ale nie wpadnięto jeszcze na jego ślad, być może dlatego, że zginął w środowym wybuchu gazu.

Źródło: radiozet.pl

Komentarze

Zobacz także

Watykański paszport dla chłopca, którego chcą zamordować brytyjskie władze? Nie pierwszy raz Kościół ratuje skazanych przez władzę na zagładę!

„Nie ma ważniejszej rzeczy, niż…” Papież bardzo mocne o… NIE ZAPOMINAJMY o TYM!

Szok! Tak propaguje się PORNOGRAFIĘ wśród dzieci!

Redakcja malydziennik
Ładuję....