RELIGIA

Uważaj na Asmodeusza. To ten demon niszczy rodzinę!

Istnieje demon, który specjalizuje się w ataku na rodzinę – przekonuje ks. César Truqui, egzorcysta diecezji Chur w Szwajcarii. Zdaniem kapłana wszystko, co niszczy rodzinę, w tym rozwody, podoba się diabłu.

Asmodeusz znany jest ze Starego Testamentu. W Księdze Tobiasza to on zabija siedmiu mężów Sary, córka Raguela z Ekbatany w Medii.

Zdaniem egzorcysty demon ten specjalizuje się w ataku na rodzinę. Ks. César Truqui pomagał w egzorcystach m.in. o. Amosowi i o. Bamonte. „Pamiętam młodą parę, bardzo się kochającą, chcieli się pobrać, ale najpierw kobieta musiała zostać uwolniona od demona. Podczas egzorcyzmu ten demon się wściekał, groził o. Amorthowi, krzyczał, że zabije tę kobietę, jeśli dojdzie do małżeństwa” – opowiada ks. Truqi.

Asmodeusz atakuje rodziny także poprzez rozmaite ideologie i style życia, a także przez popularyzowanie rozwodów: „Sa tacy, którzy uważają, że najlepszy jest zawsze rozwód. Tylko zapominają, jakie on ma konsekwencje dla dzieci i dla społeczeństwa. Ta mentalność rozwodowa, która działa przeciwko rodzinie, podoba się diabłu. On wie, że takim człowiekiem, który nie ma odniesienia do Boga, można łatwo manipulować” – przekonuje egzorcysta.

W 2014 roku papież Franciszek również ostrzegał przed demonem, który niszczy rodzinę. „Diabeł nie kocha rodziny. Chce ją zniszczyć, chce  wyeliminować miłość”.

Źródło: Catholicnewsagency.com

Komentarze

Zobacz także

Kard. Caffarra BARDZO konkretnie: Dubia były konieczne, bo życie wieczne ludzi jest zagrożone!

Redakcja malydziennik

„Kościół jest w wielkim duchowym zagrożeniu”. Hierarcha ostrzega

Zapomniałeś o Bogu? Poznaj świadectwa ludzi, którym On przypomniał o sobie. To wstrząsające!

Ładuję....