CYWILIZACJA

UWAGA! Znów będzie niebezpiecznie! Szykujcie się na…

W weekend czeka nas porywisty wiatr nawet do 90 km/h. Ostrzeżenie pierwszego stopnia, które ogłosił IMGW, oznacza, że nad całym krajem pojawią się niebezpieczne zjawiska meteorologiczne, które mogą powodować szkody materialne i możliwe zagrożenie dla życia.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, najgorzej będzie na zachodzie i północy kraju. IMGW przewiduje, że może tam powiać z prędkością od 25-35 do nawet 90 km/h. Na wschodzie porywy osiągną maksymalnie 70 km/h, ale średnia prędkość wiatru będzie wyższa niż w województwach zachodnich – średnio od 30 do 40 km/h.

 

Ostrzeżenie pierwszego stopnia, które ogłosił IMGW, oznacza, że nad całym krajem pojawią się niebezpieczne zjawiska meteorologiczne, które mogą powodować szkody materialne i możliwe zagrożenie dla życia. Synoptycy proszą o zachowanie ostrożności i śledzenie informacji pogodowych.

 

Meteorolodzy proszą o ostrożność, szczególnie te osoby, które w sobotę i w niedzielę będą brały udział w uroczystościach niepodległościowych pod gołym niebem.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Już wiemy, kto stoi za PAPIEROSAMI DLA DZIECI

Redakcja malydziennik

Jeśli planujesz podróż do Francji autobusem, nie RÓB TEGO! Zobacz co cię czeka z rąk uchodźców!

Spłonął, bo nie mógł milczeć: „Kochani, jeśli tam nie ma nicości, a są duchy bratnie, będę was wspomagał, a w chwilach szczególnych odczujecie moją obecność”.

Ładuję....