CYWILIZACJA

UWAGA! Ta przepowiednia ojca Klimuszko o inwazji islamistów i zagładzie Włoch się właśnie spełnia!

„Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i włoskie dzieci, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne!” – powiedział znany polski jasnowidz, ojciec Andrzej Czesław Klimuszko w maju 1980 r.

„Znany jasnowidz Klimuszko widział w światowej katastrofie wojennej totalną zgubę trzech narodów (nie podano jakich), a także coś w rodzaju wojny z niewiernymi w rejonie śródziemnomorskim, gdzie widział lądowanie wojsk arabskich na dziwnych okrągłych stateczkach.” – pisał Mariusz Karliński, autor książki „Co z nami będzie?” 
 
 
Pisarz Wojciech Żukrowski zanotował taką wypowiedź zakonnika: „Idę zamyślony korytarzem i nagle mi się rozstępuje na końcu ceglana ściana, zaczyna drgać i jakby się rozwiała. Podchodzę bliżej i sięgam wzrokiem daleko i z bardzo wysoka, jak kosmonauta… Ogarniam niemal całą planetę (…) Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy będą zawarte wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwały pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! – żachnął się, jakby odgadł moje myśli. – Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone…”  
 
 
Jasnowidz dodał, że ogromna fala będzie szła strony Francji i poprzez Niemcy dojdzie aż do Polski: „Tu, gdzie dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. Z Kaszubii zostanie kilka wysepek.” Dodam, że grób Klimuszki znajduje się przy kościele, w którym pracował, na wzgórzu nad Elblągiem, więc tej wody chyba będzie dość dużo. Byłam tam, widziałam na własne oczy! 
 
 
Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko to był genialny polski zielarz, uzdrowiciel i jasnowidz. Leczył ludzi za pomocą indywidualnie dobieranych mieszanek ziołowych, odczytywał stan zdrowia na odległość (z przesłanej fotografii), posługiwał się telepatią. Trafnie przepowiedział m. in. wybór Karola Wojtyły na papieża i śmierć kardynała Hlonda. Wypowiadał się także na temat poszukiwanej do tej pory Bursztynowej Komnaty. 
 
 
Tuż przed wybuchem II wojny światowej miał wizję przebiegu przyszłej kampanii wrześniowej, kiedy przegrana Polska nie umiała obronić się przed niemieckim najazdem. „Przesunęły się niby na ekranie kinowym dantejskie sceny cierpień Polaków w kaźniach masowej zagłady obozów koncentracyjnych oraz gehenna życia pod groźbą kuli hitlerowskiej na co dzień. W dalszym ciągu wizji sennych ukazał mi się nad Wisłą z obandażowaną głową ranny oficer polski, który roztoczył przed mną cały obraz losów Polski na przyszłe okresy i dzieje niektórych narodów europejskich.”– wspominał w książce „Parapsychologia w moim życiu”.  
 
 
Jeśli chodzi o Polskę, to – według tego jasnowidza – NA RAZIE nie musimy się bać Arabów.  Ojciec Klimuszko pod koniec lat 1970. uspokajał, że możemy żyć spokojnie. Czeka nas bowiem 50 szczęśliwych lat. Ten złoty okres dla Polski ma się skończyć około roku 2030. No, jeśli teraz jest dobrze, to jak będzie, kiedy będzie źle? Co nas czeka po 2030 roku? Strach pomyśleć! 
 
 
Na przepowiednie ojca Klimuszki związane z najazdem na Europę uchodźców z krajów arabskich zwróciła mi uwagę moja wspaniała znajoma z FB – Małgosia Sułek z Zakopanego. Małgosiu, niniejszym serdecznie Ci dziękuję za tę informację!   
 
 
Teksty przepowiedni zaczerpnęłam głównie z biograficznej książki na temat ojca Klimuszki, którą napisał Krzysztof Kamiński. Można tam przeczytać jaka była droga elbląskiego franciszkanina do parapsychologii i jak korzystał ze swych niezwykłych, wyjątkowych darów. 
 
 
Cóż, nastały obecnie takie ciężkie czasy, że tak jak w obliczu wojny, człowiek szuka pocieszenia we wróżbach i przepowiedniach. Ciekawa jestem, co o tym najeździe Arabów na małych stateczkach powiedziałyby wróżki posługujące się tarotem oraz astrolodzy. 
 
Kamiński Krzysztof,  „O. Andrzej Czesław Klimuszko. Franciszkanin z Elbląga”, wyd. LTW, Łomianki, brw.
 

 

Źródło: Wydawnictwo Łomianki

Komentarze

Zobacz także

TO JEST HIT! Znana wszystkim Gazeta prezentuje #WiewiórkaGate …a cały Twitter się śmieje!

Kawa z kobiecym mlekiem? Od jutra w warszawskiej kawiarni!

Redakcja malydziennik

Niestety czas powiedzieć Elmo "do widzenia" – Ulica Sezamkowa właśnie zaangażowała się w kampanię LGBTQXYZOPER

Redakcja malydziennik
Ładuję....