Katolicki Netflix – to twór powołany do życia przez o. Adama Szustaka, znanego z kanału YouTube: „Langusta na palmie”. Ojciec Szustak, wraz z braćmi dominikanami rozszerza fazę swojej i zapowiada na swoim kanale start nowej platformy kaznodziejskiej, opartej głównie na materiałach wideo, która ruszy prawdopodobnie z końcem roku 2018.
Jak informuje o. Adam Szustak, znany z kanału YouTube „Langusta na palmie”, portal kaznodziejski dominikanie.pl rozszerzy profil swojej działalności na większą skalę kaznodziejsko-teologiczno-duszpasterską. Cała inicjatywa ma zaktywizować środowisko dominikanów, a także środowiska katolicko-chrześcijańskie związane z kościołem, po to, aby „dostarczać dobrych, prowadzących do Boga treści” – mówi na swoim kanale o. Szustak.
Start katolickiego Netflixa zapowiadany jest na grudzień 2018. Działy tematyczne oddane do dyspozycji użytkowników mają być różnorodne. Najprawdopodobniej treści będą sprofilowane na następujące działy: dział teologiczny dział liturgiczny dział katechetyczny dział dla dzieci