WYDARZENIA

UWAGA! Oto idealny sposób na pozbycie się … pająków! SKORZYSTAJ!

Wszędobylskie pająki potrafią nieźle uprzykrzyć nam życie i wbrew pozorom wcale nie jest prawdą, że upodobały sobie wyłącznie wiejskie zabudowania. Możemy je śmiało spotkać w mieszkaniach czy w miejskich lokalach. Jak skutecznie się ich pozbyć? Oto sposób! 
 
Przyjazny ludziom zapach eukaliptusa jest znienawidzony przez pająki. Dlatego, jeśli chcesz je skutecznie odstraszyć, hoduj eukaliptusa w doniczce albo użyj olejku eukaliptusowego. Z pewnością pomogą ci się pozbyć niechcianych lokatorów.

Odstrasz pająki dzięki świecom cynamonowym 

Świeca cynamonowa umożliwi nam rozprawienie się z pająkami na dobre. Wystarczy, że ją zapalisz, a uwalniający się aromat z pewnością odstraszy niechcianych lokatorów.

Pająki przede wszystkim nienawidzą aromatu mięty, dlatego jeśli chcesz pozbyć się ich z domu, sięgnij po olejek z mięty pieprzowej rozcieńczony z wodą. Tak przygotowanym roztworem spryskaj miejsca, w których najczęściej szukają schronienia pająki. Bardzo podobne rezultaty uzyskamy sięgając po roztwór wody i octu. Wadą tego rozwiązania jest niezbyt przyjemny aromat. Opryskiwanie powinniśmy powtarzać.

Innym skutecznym sposobem na pozbycie się pająków są… kasztany i żołędzie. Jak to możliwe? Ich aromat jest szczególnie nienawistny dla pajęczaków.

Moskitiera 

Skutecznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o pająki jest także moskitiera, która zabezpieczy nas przed wizytami pająków. Warto jednak pamiętać, że stosując tę metodę odetniemy pająkom jedynie jedną drogę – czyli od strony okien. Trasa przez drzwi nadal pozostaje niezabezpieczona.

A mówiąc szczerze, pająki są pożyteczne!
skls/interia.pl

Komentarze

Zobacz także

Próbują zamknąć chrześcijan w gettach! "Nie możemy liczyć na ochronę międzynarodową" – tragiczne wieści z…

NIEWIARYGODNE noworodek umarł, bo położna wyłączyła alarm o wstrzymaniu pracy serca. Wyłączyła go 16 razy!

Redakcja malydziennik

WOJNA ŚWIATÓW na naszych oczach: nie dla eutanazji! Niemiecki minister sprzeciwia się orzeczeniu sądu

Ładuję....