POLITYKA

UWAGA! Kandydaci na azylantów oszukują na masową skalę!

Ponad 90 procent osób ubiegających się o azyl w Danii skłamało o swoim pochodzeniu. W Szwecji 86 procent „nieletnich uchodźców” jest tak naprawdę dorosłymi. Oto jak działają tzw. migranci.

Władze duńskie stwierdziły, że 634 spośród 700 osób poszukujących azylu kłamało w kwestii swojej narodowości. Większość podawała się za członków prześladowanych mniejszości z Kuwejtu, ale prawie wszyscy byli z Iraku. Zdecydowana większość z nich nie dostała azylu i będzie deportowana.

 

Anders Dorph, zastępca dyrektora służby imigracyjnej, nazwał śledztwo bardzo ważnym i powiedział: „Zdarzały się wcześniej podobne oszustwa, ale nie na taką skalę”.

 

Według śledczych prawie połowa imigrantów, około 300 osób, pochodziła z tej samej irackiej rodziny. Badacze twierdzą, że znaleźli na to dowody w mediach społecznościowych. Co więcej, śledczy podali, że znaleźli całe instrukcje opisujące, w jaki sposób migranci mogą oszukać władze i przedstawić się jako bezpaństwowcy.

 

Nie ma mowy o tym, że owi "potrzebujący" naprawdę potrzebują europejskiej pomocy. Jest wręcz przeciwnie! To początek globalnej inwazji. 

Źródło: euroislam.pl

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Trzeci zamachowiec z Londynu był synem Marokańczyka i Włoszki, czyli…

Redakcja malydziennik

Samantha Geimer, którą 40 lat temu zgwałcił Polański, chce by USA zostawiła reżysera w spokoju!

Redakcja malydziennik

Oni chcą chować ofiary Smoleńska w zbiorowych mogiłach! Horała ZMASAKROWAŁ chorą wypowiedź Neumanna

Ładuję....