RELIGIA

UWAGA! Już w sobotę wielka modlitwa o … uzdrowienie! PRZYJDŹ i doświadcz potęgi niebios!

Początek ewangelizacyjnych nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie sięga Roku Wiary i słynnego "Credo" głoszonego w niewielkiej parafii Niskowa k. Nowego Sącza przez ks. Michała Olszewskiego SCJ. Eucharystia z kazaniem, a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie zaczęły gromadzić tłumy ludzi. Z czasem spotkania te otrzymały nazwę "Serce w Serce z Jezusem", a ks. Michał wypracował formę, która pozwala na uczestnictwo w Eucharystii, wysłuchanie konferencji po mszy świętej oraz przeżycia nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

W tym roku duszpasterskim 2017/2018 chcemy Was zaprosić w dwa miejsca: Stadniki oraz Rzeszów. Ze względu na rozwój Grupy Profeto oraz wielu rekolekcyjnych wyjazdów ks. Michała i ks. Karola zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia spotkań do dwóch w miesiącu. Dla tych jednak, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach osobiście, proponujemy duchowy udział dzięki transmisjom LIVE w Radiu Profeto 92.1FM.

Wszystkich jednak, którzy mają możliwość dojechać na miejsce, czy to w pierwszy czwartek miesiąca do Rzeszowa (Parafia św. Jadwigi, ul. Rejtana, Rzeszów), czy też do Stadnik (wioska pomiędzy Gdowem a Dobczycami, 20 min z Wieliczki kierując się na Wiśniową i Dobczyce) to serdecznie Was do tego zachęcamy. Najbliższe spotkanie już w sobotę 30 września o godz. 18.00 w Stadnikach oraz w czwartek 5 października w Rzeszowie. Więcej informacji w kalendarzu Grupy Profeto i na blogu Ks. Michała.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Lewactwo robi cyrki z kościoła i dziwi się, że księża na to nie pozwalają. Chciał odprawić Mszę za…

Redakcja malydziennik

Wśród włoskich młodych jest coraz więcej ateistów, jednak wciąż mniej, niż katolików!

Redakcja malydziennik

Już 11 listopada wielkie otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej

Redakcja malydziennik
Ładuję....