CYWILIZACJA

Uwaga! ISIS przygotowuje wielką akcję imigracyjną!

Uciekający z Syrii terroryści Państwa Islamskiego prowadzą działania, które mają wywołać kryzys w Sahelu. Poinformował o tym szef Programu Żywnościowego ONZ David Beasley.

Jak podaje „The Guardian”, szef agendy ONZ ostrzegł, że dowódcy ISIS spiskują z grupami ekstremistów w Afryce, żeby wytworzyć i zinfiltrować nową falę migracji skierowaną do  Europy. Beasley, były gubernator Południowej Karoliny, wzywa Europę, żeby uaktywniła się wobec strategii islamistów, którzy chcą użyć braku żywności jako narzędzia zarówno rekrutacji, jak i wypchnięcia milionów Afrykanów w kierunku naszego kontynentu.

„Staniecie wobec tego samego mechanizmu, który miał miejsce przed laty (2014/2015 przyp. red.), tylko że tym razem będzie większa infiltracja migrantów przez ISIS i inne ekstremistyczne ugrupowania”, powiedział Beasley w Brukseli.

ONZ obserwuje tworzenie się partnerstwa ISIS, Boko Haram i Al-Kaidy, które dzielą między sobą terytorium i zasoby, by doprowadzić do destabilizacji regionu. „Jeżeli myślicie, że mieliście problem z dwudziestomilionową Syrią z powodu destabilizacji i konfliktu, które skutkowały migracją, to poczekajcie aż pięćsetmilionowy szerszy region Sahelu zostanie bardziej zdestabilizowany” – ostrzegł polityk.

Czytaj na euroislam.pl

Komentarze

Zobacz także

Masoneria znowu uderzy!

Redakcja malydziennik

Francja się budzi. Dziesiątki tysięcy protestują przeciwko zabijaniu dzieci i proaborcyjnej, lewackiej cenzurze

Redakcja malydziennik

Wyburzyć? Lepiej zabudować! Poznaj olśniewającą koncepcję polskich architektów na rozprawienie się z Pałacem Kultury

Redakcja malydziennik
Ładuję....