CYWILIZACJA

UWAGA! IMiGW ostrzega przed pogodowym armagedonem. Zobacz co się stanie!

Gwałtowne burze, miejscami opady deszczu, grad i … – przed tymi zjawiskami atmosferycznymi Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega w poniedziałek sześć województw.

 

Ostrzeżenie pierwszego stopnia wydano na poniedziałek dla województw: małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Synoptycy prognozują tam wystąpienie burz z opadami deszczu, miejscami możliwy grad. Wiatr w porywach osiągnie prędkość nawet do 80 km/h.

 

We wtorek niewielkie ochłodzenie. Temperatury będą oscylować w granicach 24-25 stopni Celsjusza. W rejonie Zatoki Gdańskiej 20 kresek powyżej zera. Burze dadzą się we znaki mieszkańcom południowych regionów kraju oraz w świętokrzyskim. Niebo pokryją chmury, zza których raz po raz będzie przebijać się słońce. Pogodniej na zachodzie i północy.

 

W środę pogodniej, przejściowe zachmurzenia. Termometry wskażą średnio 23 kreski powyżej zera. Nieco chłodniej w Małopolsce i na Śląsku – tam temperatura wyniesie około 20 stopni Celsjusza.

Przygotuj się na naprawdę zjawiskową pogodę!

slsl/.interia/.pl

Komentarze

Zobacz także

To FAKT! Mała czarna zmniejsza ryzyko zachorowania na raka

Redakcja malydziennik

Co Liberalnym Demokratom przeszkadza w ciężarówce Coca-Coli? Zachodni znak zbliżających się Świąt może nie pojawić się…

Redakcja malydziennik

Lekarze potwierdzają: to nie jest sposób na NOWOTWÓR! Lepiej szybko powiadom o tym bliskich

Redakcja malydziennik
Ładuję....