CYWILIZACJA

Utopiła dziecko po narodzinach. Sędzia odstąpił od kary, bo to jak aborcja pourodzeniowa

Kobieta utopiła swoje nowonarodzone dziecko. Powód? Miała egzaminy na dwuletni staż na Kamloops’ Thompson Rivers University. A sędzia uniewinnił ją, bo uznał, że dziecko pochodziło z gwałtu.

eśli godzimy się na to, by z jakichś powodów matka zabijała dziecko nienarodzone, to wcześniej czy później, pogodzimy się także z tym, by mogła ona zabić dziecko już narodzone. I to właśnie stało się przed kanadyjskim sądem. To tam sądzono kobietę, która utopiła swoje nowonarodzone dziecko, bo przeszkodzić jej mogło ono w ważnych dla niej egzaminach.

 

Sędzia Len Marchand potępił wprawdzie jej czyn, a nawet uznał go za odrażający, ale zaznaczył, że nie widać powodu, by go karać. Wątpliwe jest  bowiem, by się on powtórzył, a do tego jego współczucie wzbudził fakt, że dziecko poczęło się z przemocy. I dlatego kobieta, choć jest dzieciobójczynią, została uniewinniona.

 

Organizacje broniące życia alarmują, że takie myślenie oznacza, ni mniej ni więcej, tylko tyle, że sędziowie zaczynają legalizować już nawet dzieciobójstwo, posługując się w istocie aborcyjną argumentacją.

 

TPT/LifeSiteNews

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

70 zł na godzinę? „To minimum pozwalające na pokrycie podstawowych potrzeb” – Jura wprowadziła rewolucyjną zmianę

Redakcja malydziennik

PILNE! Wiceprezydent USA na Marszu dla Życia: Życie ponownie wygrywa w Ameryce

Redakcja malydziennik

HULAJNOGA elektryczna zderzyła się z CIĘŻARÓWKĄ. W wypadku zginęła…

Redakcja malydziennik
Ładuję....