WYDARZENIA

Urodziła się bez rąk i nóg. „Daje nam o wiele więcej, niż my moglibyśmy jej dać”

W niewielkiej wiosce na Filipinach urodziła się w roku 2014 dziewczynka. Nie miała ani rąk, ani nóg. Gdy miała pół roku trafiła do sierocińca dla dzieci specjalnej troski, gdzie miała czekać na rodzinę, którą ją adoptuje.

W październiku tego roku, gdy dziewczynka miała dziewięć miesięcy, na zdjęciu zobaczyli ją państwo Adrianne i Jason Stewart. Zobaczyli i zapragnęli zostać jej rodzicami.

 

Minęły jeszcze miesiące papierkowej roboty i wizyt na Filipinach, zanim udało się adoptować dziecko i zanim trafiło ono do nowego domu, gdzie oczekiwały na niego dwie siostry (biologiczne dzieci państwa Stewart) i brat (adoptowany). 

 

– Kiedy odnaleźliśmy naszą córkę nie uważaliśmy się za przygotowanych do bycia rodzicami dziecka o takich szczególnych potrzebach, dziecka bez rąk i nóg, ale wiedzieliśmy, że możemy ją kochać, i że miłość jest najważniejsza – wspomina Adrianne Stewart. I dodaje, że choć dziewczynka wciąż wymaga opieki, to jednocześnie jest dla rodziców niezwykłą radością. 

– Ona daje nam o wiele więcej, niż my bylibyśmy jej w stanie dać – dodaje o Marii Adrianne. – Ona jest tak pełna radości i światła, jest inspiracją dla wszystkich, którzy ją spotykają – dodaje. 

 

Źródło: LIfeSiteNews

Komentarze

Zobacz także

Został OCHRZCZONY w WANNIE koszykarza NBA. Teraz Justin BIEBER prosi o MODLITWĘ bo…

M. A.

Zobacz co się będzie działo w Polsce ! Tego jeszcze nie wiesz!

Redakcja malydziennik

Pojmała go już policja, ale wcześniej rozpowszechniał pornografię i sam ją tworzył. Z udziałem własnego dziecka

Ładuję....