POLITYKA

Urodziła dziecko z gwałtu. I ani przez moment tego nie żałowała

Cztery lata temu Jennifer Christie, matka czworga dzieci, tłumaczka języka migowego, wyjechała w dwutygodniową delegację. Ostatniego dnia została brutalnie zaatakowana i zgwałcona. Jej gwałciciel wcześniej już zgwałcił i zamordował kilka kobiet.

Napastnik zostawił na ciele kobiety liczne rany. Musiała przejść kilka operacji. Pięć tygodni później odkryła, że jest w ciąży. Pomimo ogromnych obrażeń fizycznych i emocjonalnych, pomimo wielu sugestii aborcji zarówno ze strony personelu medycznego, jak i przyjaciół, Jennifer postanowiła urodzić dziecko. Pełne wsparcie dostała od męża Jeffa. Kobieta mówi, że nie byłaby w stanie odebrać życia dziecku za zbrodnie popełnione przez jego biologicznego ojca. Jeszcze w tym samym roku Jennifer urodziła syna. 

 

Live Action News opublikował w sieci film ze świadectwem kobiety. Jennifer opowiedziała swoją historię. Jest przekonana, że jej syn jest błogosławieństwem. Widzi go jako wyjątkową istotę ludzką, której tożsamość nie jest określona przez jednego brutalnego przestępcę lub proaborcyjną propagandę. 

 

Jennifer potwierdza, że zwolennicy aborcji nalegają, by dzieci poczęte w wyniku gwałtu zabijać. Proaborcyjni aktywiści, komentatorzy i inni, którzy wierzą, że mają dobre intencje, często uciekają się do zachęcania, a nawet wywierania nacisku na kobiety w ciąży po gwałcie, aby tę ciążę przerwały. Dodatkowo, odkąd kiedy po raz pierwszy w 2014 roku, Jennifer publicznie opowiedziała swoją historię, spotyka się z prześladowaniami z powodu urodzenia syna. Jennifer i Jeff Christie postrzegają swojego syna jako dar od Boga, a Jennifer wierzy, że jej syn pomógł jej przetrwać przerażające ataki na jej rodzinę. 

 

Jennifer ma nadzieję, że jej historia pomoże innym kobietom po gwałcie w podjęciu decyzji o urodzeniu dziecka. 

Do swojego syna kobieta napisała

 

Mój mały chłopiec:

Kiedy ludzie mówili, że nie powinniśmy cię mieć,

Kochaliśmy cię bardziej.

Kiedy ludzie mówią, że jesteś pomyłką,

KOCHAMY cię bardziej.

Kiedy będziesz się zastanawiać, czy mają rację,

Będziemy cię kochać jeszcze bardziej.

Źródło: Liveaction.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Jakubiak chce zmiany Premiera w Polsce!

Redakcja malydziennik

Sumliński mocno: Dwie Polski, czyli – Plwajmy na tę skorupę

Redakcja malydziennik

Zobacz jak social media mogą … zniewolić człowieka!

Redakcja malydziennik
Ładuję....