WYDARZENIA

Uderzenie w godność Polaków i lewacki wymysł… Politycy ostro o braku dostępu do…

„To lewacki wymysł, który narusza prawa dane nam przez Stwórcę”; „Polakom odebrano godność, czas, by wstali z kolan” – to tylko niektóre opinie, które wyrażone zostały przez gości „Starcia Cywilizacji”.

W ten sposób mówili oni o prawie do posiadania broni. Zdaniem Tomasza Rzymkowskiego z Kukiz 15 prawo do posiadania broni została Polakom odebrane, by ich poniżyć, i by stworzyć kastę tych, którzy owo prawo posiadają. Teraz nadszedł czas, by wstać z kolan. Anna Maria Siarkowska ze Zjednoczonej Prawicy uzupełniała, że nie ma powodów, by Polacy mieli mniej broni, niż Niemcy. A Andrzej Turczyn podkreślał, że prawo do posiadania broni dał nam sam Stwórca.

 

Czy jednak oznacza to, że politycy i lobbyści nie dostrzegają żadnych zagrożeń? Czy każdy rodzaj broni powinien być ich zdanie dostępny? O tym dziś o 21.30 w programie Starcie Cywilizacji w Telewizji Republika. Zapraszam!

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Kliniki aborcyjne jak korporacje. Nie wykonają narzuconej liczby aborcji, to…

Kto i dlaczego chce wyrzucić katolików ze szpitali?

Satanistyczne zabawy feministek. Kobieta przebrana za Matkę Bożą udawała, że dokonuje aborcji. A to nie wszystko. Dla ludzi o mocnych nerwach!

Ładuję....