POLITYKA

Ubecy zdemaskowali wojowników z homofobią. Skutecznie i na trwale

Ubecy ujawniają, że walka z homofobią to jedynie metoda inżynierii społecznej. Z obroną homoseksualistów nie ma ona nic wspólnego. I za ta warto im podziękować.

Wiem, że podziękowanie ubekom może w moich ustach brzmieć szokująco, ale szczerze mówiąc trzeba być im naprawdę wdzięczny za to, że przez swoje zapowiedzi opublikowania listy gejów w PiS pokazali prawdziwą naturę walki z homofobią. Ich zapowiedź na łamach Wirtualnej Polski, że w odwecie za obniżenie im pensji zamierzają ujawnić kwity dotyczące homoseksualistów na prawicy, to bowiem doskonały dowód na to, że lewica jedynie gra tematem homoseksualistów, a nie troszczy się o nich. 

 

Dlaczego? Otóż proszę sobie wyobrazić, co by się działo, gdyby jakiś polityk prawicy (nawet, gdyby był on powiatowym czy gminnym radnym, albo jedynie kandydatem na radnego czy przyjacielem takiego radnego) zapowiedział na łamach niszowego portaliku, że zamierza przygotować opublikować listę gejów na lewicy? Skandal byłby na całego. Wypowiadałby się rzecznik praw obywatelskich, liberalne media grzmiałyby o homofobii, a zachodni politycy z Emmanuelem Macronem wzywaliby Polskę do wyjaśnień. 

 

Gdy jednak byli ubecy, którzy kradli dokumenty tajnych służb, grożą na łamach potężnych mediów, że w ramach odwetu za obniżenie emerytur opublikują listę gejów na prawicy zapada głuche milczenie. Nikt nie mówi o homofobii, nikt nie broni prywatności. Nic. Null. Cisza. I to najlepszy dowód na to, że rzekoma walka z homofobią nie ma nic wspólnego z obroną homoseksualistów, a jest jedynie wygodnym narzędziem inżynierii społecznej, której celem jest zniszczenie rodziny i jej społecznych fundamentów. 

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: Maly Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Gadowski ALARMUJE! Pod skrzydłami Komorowskiego spotykają się byli oficerowie WSI i planują dokonać pucz w Polsce! Może polać się krew!

Redakcja malydziennik

Rosja w tajemnicy przed światem rozmieszcza śmiercionośne rakiety. Czy zaatakuje i wywoła wojnę!

Redakcja malydziennik

Polskie MSZ mocno odpowiada KE ws. szantażu!

Redakcja malydziennik
Ładuję....