ARCHIWUM

Trump jest … wielki! Podczas konferencji prasowej zabronił zadać pytania telewizji CNN. POWÓD?

Donald Trump, który wystąpił w środę na konferencji prasowej, nie zgodził się na zadanie pytania przez reportera telewizji CNN. Nazwał tę telewizję "oszukańczymi wiadomościami" (fake news), a portal Buzzfeed "żałosną stertą śmieci".

 

CNN podał we wtorek informację o tym, że w zeszłym tygodniu szefowie agencji wywiadowczych USA powiedzieli Trumpowi o niezweryfikowanym raporcie na temat kompromitujących go materiałów, jakie rzekomo zbiera Rosja. Także Buzzfeed obszernie o tym informował i opublikował w całości ów raport.

 

Gdy w środę reporter CNN Jim Acosta po raz kolejny próbował zadać Trumpowi pytanie, prezydent elekt powiedział mu: "Nie ty, nie ty. Twoja organizacja jest okropna, nie zamierzam pozwolić ci zadać pytania".

 

Acosta zareagował słowami: "Panie prezydencie elekcie, to niestosowne". W telewizji CNN powiedział później, że rzecznik Trumpa, Sean Spicer, zagroził, że każe go wyrzucić z sali, jeśli będzie nadal próbował zadać pytanie.

 

Portal Buzzfeed Trump nazwał "żałosną stertą śmieci" i zagroził mu "konsekwencjami".

 

Prezydent elekt zdecydowanie odrzucił doniesienia o zbieraniu przez Rosję kompromitujących go materiałów. Uznał je za "fałszywe doniesienia" sfabrykowane przez "chorych ludzi".

 

Po konferencji Trumpa CNN zapewniła w oświadczeniu, że jej relacja była wyważona i udokumentowana i zdecydowanie różniła się od opublikowania przez Buzzfeed niezweryfikowanego raportu. (PAP)

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Tę fotografię Andrzeja Dudy musisz zobaczyć! Widać na niej, co ludzi naprawdę myślą o naszym prezydencie!

Redakcja malydziennik

Niesamowite przesłanie Boga, które przychodzi w codzienności. Bóg mówi do nas TERAZ!

Redakcja malydziennik

Czy wszyscy samobójcy idą do nieba? Niebezpieczne słowa o. Adama Szustaka

Redakcja malydziennik
Ładuję....