POLITYKA

Trump chwali … Putina: zawsze wiedziałem, że jest inteligentny

Prezydent elekt USA Donald Trump pochwalił w piątek na Twitterze przywódcę Rosji Władimira Putina za "opóźnienie", odnosząc się najpewniej do decyzji Rosji, by nie wprowadzać retorsji za wydalenie z USA 35 rosyjskich dyplomatów. Putin jest inteligentny – napisał.

"Znakomity ruch w sprawie opóźnienia (przez W. Putina) – zawsze wiedziałem, że on jest bardzo inteligentny!" – głosi wpis Donalda Trumpa.

 

W czwartek administracja prezydenta Baracka Obamy ogłosiła nałożenie sankcji na Rosję, w ramach których z USA wydalonych zostanie 35 rosyjskich dyplomatów.

 

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, według których Kreml miał odpowiedzieć retorsjami na wprowadzenie nowych sankcji, Putin oznajmił w piątek, że Rosja nie wydali amerykańskich dyplomatów, i dodał, że "dalsze kroki w sprawie odbudowy rosyjsko-amerykańskich stosunków będą podejmowane po wzięciu pod uwagę polityki, jaką będzie prowadzić administracja prezydenta Donalda Trumpa". (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Opłacony tłum demonstrował za aneksją Krymu w Moskwie! Nawet Rosjanie nie wierzą w hucpę pokojowego przyłączenie tego półwyspu?

Jarosław Kaczyński jest HOMOSEKSUALISTĄ? Lech Wałęsa opublikował na facebooku obrzydliwe insynuacje!

Redakcja malydziennik

Sondaż CBOS: Nie uwierzysz kto głosuje na Kukiz'15!

Redakcja malydziennik
Ładuję....