WYDARZENIA

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty. Nie żyje…

Do tragedii doszło w poniedziałek w miejscowości Wełnin (woj. świętokrzyskie). Kierowca samochodu osobowego skręcił w lewo, wymuszając pierwszeństwo na motocykliście. W efekcie doszło do zderzenia pojazdów.

Pomimo podjętej próby reanimacji motocyklista zmarł wskutek doznanych obrażeń. Ofiarą śmiertelną jest komendant powiatowy policji w Mikołowie (woj. śląskie) nadkom. Krzysztof Skowron.

Czytaj także: Szokujący wpis PUDZIANA! „Jeżeli seks bez zgody żony to gwałt, to zakupy…

Kondolencje rodzinie i najbliższym komendanta złożyła na Twitterze minister spraw wewnętrznych i administracji Elżbieta Witek. „Ze smutkiem i żalem przyjęłam wiadomość o tragicznej śmierci nadkomisarza Krzysztofa Skowrona – Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie” – napisała szefowa resortu.

Wyrazy współczucia złożył także Komendant Główny Policji.  Na facebookowym profilu Polskiej Policji zamieszczono następujący wpis:

„Kolejna przykra dla nas wiadomość. W wypadku drogowym zginął tragicznie nasz drogi Kolega nadkom. Krzysztof Skowron – Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom i znajomym kondolencje i wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci w imieniu własnym oraz policjantów i pracowników Policji składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk”.

Źródło: RMF 24 / Facebook / Twitter

Komentarze

Zobacz także

Boniek będzie musiał się tłumaczyć. Antyrasiści nie darują mu żartu

Redakcja malydziennik

Ameryka Południowa? Nie! Ten pająk został znaleziony w jednym z polskich sklepów!

Redakcja malydziennik

Nożownik w holenderskim budynku radia! Postanowił pojmać zakładniczkę

Redakcja malydziennik
Ładuję....