ARCHIWUM RODZINA WYDARZENIA

Tragedia! Nastolatka NIE ŻYJE. Dzwoniła na pomoc, ale POLICJA uznała to za ŻART!

W sobotę w Rumunii odbyły się wielkie manifestacje antyrządowe. Wszystko dlatego, że policja nie zareagowała na telefon od 15-latki.

15-letnia dziewczyna nie żyje. Jej szczątki odnaleziono dopiero po trzech dniach. W środę Alexandra Macesanu wracała z miasteczka Caracal do swej rodzinnej wsi Dobrosloveni na południu Rumunii. Nigdy tam jednak nie dotarła. Po drodze porwał ją 65-letni mężczyzna.

 

Dziewczyna trzy razy zadzwoniła w środę na nr 112 z wiadomością, że ją porwano. Opowiedziała dokładnie, gdzie jest przetrzymywana. Skończyła połączenie słowami: „Muszę kończyć, on nadchodzi…”. Policja uznała zgłoszenie za żart. Nawet nie zweryfikowała prawdziwości informacji. Dopiero po 19 godzinach funkcjonariusze zaczęli szukać dziewczyny.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ojciec zostawił NIEMOWLĘTA na 8 godzin w SAMOCHODZIE! Ugotowały się ŻYWCEM

 

Dopiero w sobotę policja odnalazła nadpalone szczątki Alexandry i jej biżuterię na terenie posesji porywacza. Odkryto także ciało zaginionej w kwietniu 18-latki. 65-latka aresztowano.

 

W sobotę odbyły się manifestacje antyrządowe. Ludzie napisali na transparentach „Rumunia jest zabijana!” i „Macie na rękach ich krew!”. Ponadto oskarżają rząd o utrudnianie walki z korupcją wśród polityków i urzędników państwowych.

 

W związku z sobotnimi wydarzeniami premier Rumunii, Vasilica-Viorica Dancila, odwołała ze stanowiska szefa policji Ioana Budę oraz dwóch wysokich urzędników administracji regionalnej. Ponadto ogłosiła przeprowadzenie referendum o zaostrzeniu kar dla gwałcicieli, pedofilów oraz sprawców zabójstw.

 

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

MOCNE słowa min. Błaszczaka: popieranie blokujących uroczystości, to zachęcanie do nienawiści

Redakcja malydziennik

To są fakty! W austriackich sądach sześciokrotnie wzrosła liczba spraw związanych z terroryzmem

Nasz biznes jest biznesem Boga, dlatego nie będziemy piec tortów parom jednopłciowym

Redakcja malydziennik
Ładuję....