CYWILIZACJA

To zdjęcie przestawia miłość w najczystszej postaci. Jego bohater to mężczyzna z zespołem Downa

Zdjęcie przestawiające mężczyznę z zespołem Downa tulącego niemowlę podbija internet. Nie ma wątpliwości, że widać na nim szczęście i prawdziwą miłość.

Bohaterem zdjęcia jest 20-letni Daniel Throop. Zawsze kochał dzieci, ale nie miał wielu okazji, by trzymać je na rękach. Ludzie bali się, że ktoś, kto ma zespół Downa, może zrobić krzywdę ich dziecku. Żeby pokazać, że wcale tak nie jest, brat Daniela, Kevin, zamieścił na portalu społecznościowym zdjęcie brata ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Daniel był zachwycony. 

 

"Moja żona i ja pozwoliliśmy mu dzisiaj potrzymać nasze dziecko, to jego spojrzenie, kiedy daliśmy mu córeczkę, sposób, w jaki trzymał ją bez ruchu przez pięć minut, to jest prawdziwa miłość. Prawie płakałem” – napisał Kevin. 

 

Kevin ma nadzieję, że post pomoże ludziom bardziej zrozumieć osoby z zespołem Downa i ich nie dyskryminować. "Mam nadzieję, że ludzie dowiedzą się, że osoby z zespołem Downa dają najczystszy rodzaj miłości" – przekonuje. . "Wszystko, czego chciał, to tylko potrzymać nasze dziecko. Naprawdę prosta rzecz. Kiedy był młodszy, ludziom łatwiej było okazywać mu sympatię, ale teraz, gdy jest starszy, jest dzieckiem uwięzionym w ciele mężczyzny i chciałbym by to spojrzenie ludzi się zmieniło”>

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Mężczyżni powinni nosić brody, ponieważ… Muzułmański kaznodzieja zna odpowiedź!

Redakcja malydziennik

W trakcie nawałnic i burzy zginął wiceburmistrz Wołomina. ZOBACZ dlaczego!

Redakcja malydziennik

Brutalny mord w Gdańsku! Policjanci zatrzymali 4 Ukraińców!

Redakcja malydziennik
Ładuję....