CYWILIZACJA

To się w głowie nie mieści! Transseksualna „biegaczka" próbowała zamordować przedstawiciela związku, bo bała się, że zostaną odebrane jej tytuły

Transseksualna atletka bojąc się, że zostaną jej odebrane liczne tytuły, próbowała zamordować urzędnika, który prowadził postępowanie w tej sprawie, podaje LifeSiteNews. Oczywiście tytuły wygrała w zawodach, w których pokonała kobiety.

Lauren Jeska, wcześniej Michael, to opisywany sportowiec. Operacja zmiany płci miała miejsce w 2000 roku. Michael był uczestnikiem biegów terenowych. Do pasji powrócił jako Lauren. Lauren wygrywała wyścigi w 2010, 2011 a także w 2012 – wtedy też zdobyła mistrzostwo w żeńskich mistrzostw Anglii w biegach przełajowych.

 

Jej osiągnięcia zostały zakwestionowane. Powodem był zbyt wysoki poziom testosteronu. Sprawą w brytyjskim związku lekkoatletycznym zajmował się Ralph Knibbs.

 

Rok temu w jego domu doszło do spotkania między L. Jeska a nim, aby omówić czy transseksualista może występować w zawodach z kobietami. Miał powiedzieć jej, że zachowanie dotychczasowych warunków rywalizacji jest nieuczciwe.

 

Po tygodniu, 22 marca 2016, L. Jeska udała się w drogę do Birmingham, gdzie siedzibę ma związek. Była uzbrojona w trzy noże. Udała się do biura związku, weszła do gabinetu R. Knibbsa i dźgała go nożem w głowę i szyję, przecięła tętnicę i żyłę szyjną. Uszkodziła mu także jeden z nerwów i spowodowała, że mężczyzna pozostanie na zawsze częściowo ślepy.

 

Pomimo ran, poszkodowany zdołał obezwładnić napastnika. L. Jeska zraniła jednak także dwóch innych pracowników biura. Sprawa trafiła do sądu. Rodzice L. Jeska jako taktykę obronną wybrali niepoczytalność i kryzys psychiczny.

 

Brytyjski sąd uznał jednak, że było to usiłowanie zabójstwa. Dlatego skazał Lauren Jeska w zeszły wtorek na 18 lat więzienia, a o przedterminowe zwolnienie może się ubiegać dopiero po 12 latach.

 

L. Jeska nie przedstawiła ponadto testów na obecność testosteronu. Wobec tego sąd uznał jej wyniki sportowe za nieważne.

Źródło: lifesitenews.com

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Stan nieważkości dla … każdego! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Okrutna zbrodnia! Zgwałcili, odcięli rękę i zjedli. Wszystko na oczach męża

Adam Gaafar

Co to były za sceny! W Gdańsku sceny jak z filmu!

Redakcja malydziennik
Ładuję....