POLITYKA

To potwierdzone: im mięcej emigrantów, tym więcej terroru!

Najnowsze badania ośrodków uniwersyteckich z Niemiec są bezlitosne dla zwolenników przymusowej relokacji: istniej bowiem ścisły związek między imigracją a terroryzmem.

Za raport odpowiedzialny jest ośrodek CESifo. Eksperci na podstawie badań demograficznych stwierdzili istnienie ścisłego związku przyjezdnych z terroryzmem. Te badania zachwiałyby Europą, gdyby była chęć poznania tych raportów.

 

Niestety woli takiej nie ma. Informuje o tym jeden z autorów raportu, Axel Dreher, z dziennik.pl, który opublikował badania. Wg niego w Niemczech nikt nie chce nawet zapoznawać się z rezultatami badań. Niepokojące według autorów jest także restrykcyjne podejście do przybyszów – im większa istnieje presja na asymilację, tym bardziej wzrasta ryzyko zamachów.

 

Asymilacja wcale nie jest dobrze widziana przez obcych. Nie chcą uczyć się języka, a próba zakazu noszenia specyficznego ubioru wiąże się z oporem. Dodatkowo im niższy poziom edukacji – tym większa podatność na terroryzm.

 

Te dane są niepokojące – jednak czy władze UE pochylą się nad ich analizą?

Źródło: dziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Polska otrzyma gigantyczne pieniądze od Kulczyka? Nawet bez odsetek to blisko…

Redakcja malydziennik

Fasadowa pobożność PiS. Hańby nie zmyje uchwała w sprawie 300-lecia Koronacji obrazu MB Częstochowskiej

Redakcja malydziennik

Chore pomysły przemysłu LGBT: "Czy książę Jerzy jest ikoną homoseksualizmu?" Tak, chodzi im o małego księcia Wielkiej Brytanii

Redakcja malydziennik
Ładuję....