POLITYKA

To nie przypadek: przykład Polski świeci innym krajom! Czy to spełnienie APOKALIPTYCZNYCH przepowiedni?

Akcja "Różaniec do granic" była największym spotkaniem religijnym w całej Europie od czasu zakończenia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Za przykładem Polaków modlących się na różańcu chcą pójść już kolejne kraje.

Jak wynika z najnowszych informacji odnośnie akcji "Różaniec do granic", uczestniczyło w niej blisko 2.000.000 Polaków. To jednak nie koniec, bo i Włosi i Irlandczycy pracują nad własnymi wersjami modlitewnego spotkania. Dla Włochów będzie to już druga odsłona tego pomysłu.

 

Irlandczycy złapią za różańce 8 grudnia, 2 miesiące po Polakach. Według blogera religijnego Tomasza Adamskiego zrobią to też Włosi. 13 października już się modlili, ale chcą powtórki. A akcja zaczęła się w Polsce, oddolnie, dzięki Fundacji "Solo Dios Basta".

 

Udział w niej wzięło 320 kościołów na tytułowych granicach czy w takich miejscach jak plaża albo baza wojskowa w Afganistanie. A w każdym z tych miejsc – tłumy wiernych. Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik nazwał akcję "największym wydarzeniem modlitewnym w Europie po Światowych Dniach Młodzieży w 2016 roku".

 

Polacy zaszczepili w Europejczykach wolę modlitwy. Natomiast według wielu objawień to Polska ma być ocalona od zniszczeń nadchodzącej Wielkiej Wojny i z niej ma wyjść światło dla świata.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

SZPIEGOWSKA HISTORIA WSZECH CZASÓW! Czyli jak zdradzić Zachód i zapić się na śmierć w Moskwie

Redakcja malydziennik

ŚWIETNY FILMIK znanego aktora Morgana Freemana! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

JUŻ JEST! Hymn na Światowe Dni Młodzieży w Panamie jest już gotowy

Ładuję....