WYDARZENIA

To nie lekarz tylko rzeźnik. Zabija dzieci nawet w 9 miesiącu ciąży

Aborcjonista specjalizujący się w późnych aborcjach, LeRoy Carhart, właśnie rozpoczął swoją praktykę w Bethesdzie w stanie Maryland – informuje Oparation Rescue.

"W obrębie tej placówki pojawią się zwolennicy pro-life. Dla okolicznych mieszkańców to będzie szok, kiedy dowiedzą się, że jeden z najbardziej niechlubnych lekarzy, specjalizujący się w późnych aborcjach, rozpoczyna praktykę w ich sąsiedztwie” – mówi szef Operation Rescue Troy Newman. Jak informuje, aborcjonista zaczyna przyjmować pacjentki 16 października. 

.

W ciągu prawie siedmiu lat, kiedy Carhart przeprowadzał późne aborcje w Germantown, co najmniej dziesięć kobiet zostało w trybie pilnym przetransportowanych do szpitala karetką z powodu powikłań po aborcji. Udokumentowany jest także przypadek śmierci Jennifer Morbelli. Kobieta zmarła z powodu powikłań po aborcji przeprowadzonej w 33. tygodniu ciąży. 

 

"Chcemy ostrzegać społeczeństwo przed niebezpieczeństwami, przed którymi stają kobiety podczas aborcji dokonywanych przez Carharta. Zachęcamy obrońców życia do szczególnego zaangażowania się w tę sprawę” – mówi Newman.

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

Komentarze

Zobacz także

Dobra wiadomość z UE: państwa członkowskie UE nie mają obowiązku wprowadzania związków jednopłciowych

Redakcja malydziennik

Co za znieczulica! Nikt nie pomógł gwałconej kobiecie, zamiast tego…

Redakcja malydziennik

Ostateczny cel islamistów: „Połamiemy wasze krzyże i zniewolimy wasze kobiety”

Ładuję....