CYWILIZACJA

To nie Ku Klux Klan, a Planned Parenthood jest naprawdę rasistowska!

Donalda Trumpa wspierał Ku Klux Klan – przekonują z ogromnym obrzydzeniem liberałowie, sugerując, że oznacza to, że każdy kto nie wspierał Hillary Clinton jest podłym rasistą. Kłopot polega na tym, że o wiele bardziej rasistowska jest organizacja, która wspierała Hillary Clinton.

Zacznę od sprawy dość oczywistej. Nie, nie cieszy mnie, że Trump został wsparty przez Ku Klux Klan (który niewiele ma już wspólnego z organizacją, która rzeczywiście stosowała agresję wobec czarnych, a która wspierana była wówczas przez Partię Demokratyczną). Nie popieram rasizmu. Warto mieć jednak świadomość, że jeśli szukać organizacji naprawdę rasistowskiej, która wspierała kandydata na prezydenta, to trzeba jej szukać po stronie kandydatki Demokratów. To bowiem właśnie Hillary Clinton wspierana była przez aborcyjnego potentata Planned Parenthood.

 

Historyczne korzenie Planned Parenthood są jawnie rasistowskie. Od samego początku swojego istnienia organizacja działała wyłącznie na rzecz likwidacji czarnych i zbudowania czystego rasowo społeczeństwa białych. I choć obecnie nie eksponuje się tych twierdzeń, to nadal 70 procent klinik aborcyjnych Planned Parenthood znajduje się w czarnych i latynoskich dzielnicach. A gdy kilka lat temu podczas innej prowokacji zaproponowano przyjęcie działaczom tej organizacji sowitej donacji pod warunkiem, że będzie ona wykorzystana wyłącznie na likwidowanie czarnych dzieci, działacze Planned Parenthood… wyrazili zgodę. Nie sposób też zapomnieć o tym, że codziennie w klinikach Planned Parenthood zabijanych jest więcej czarnych dzieci, niż zostało zamordowanych Afroamerykanów w całej historii Ku Klux Klanu.

 

Ale dane to nie wszystko. Trzeba mieć także świadomość, że Ku Klux Klan – dzięki Bogu – nikogo już nie zabija, a kliniki Planned Parenthood pracują pełną parą. Ponad milion dzieci (niemal 40 procent z nich to dzieci czarne) jest zabijanych rocznie w większości w wyniku działań PP. Kandydatką tego lobby była zaś… Hillary Clinton, która zgadza się na aborcję do dziewiątego miesiąca ciąży. Jeśli ktoś był wspierany przez realnych rasistów, to była to właśnie Clinton.

Źródło: Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

MASAKRA na festiwalu. Napastnicy STRZELALI do panikującego tłumu (WIDEO)

Redakcja malydziennik

Niebezpieczna aplikacja. Może być wykorzystywana przez Rosję do…

Redakcja malydziennik

Amerykanie oszaleli na punkcie tego nagrania! ZOBACZ niezwykły finisz maratonu

Redakcja malydziennik
Ładuję....