CYWILIZACJA

To nie film, to życie. Powiedziała sakramentalne „tak” i zmarła…

Zdjęcia ślubne pary z Connecticut obiegły cały świat. Bo i ślub był nietypowy. Panna młoda składała przysięgę małżeńską przykuta do łóżka szpitalnego. 18 godzin po uroczystości pokonał ją rak.

Para poznała się na kursie swinga w 2015 roku i szybko stała się nierozłączna. 23 grudnia 2016 roku Dave postanowił oświadczyć się ukochanej. Tego dnia oprócz "tak" usłyszał także smutną wiadomość: „Tego ranka poszliśmy do lekarza po tym, jak znalazła guzek na piersi”. Okazało się, że u Heather zdiagnozowano raka piersi w zaawansowanym stadium i bardzo rzadkiej formie. Mimo złego samopoczucia kobiety, para rozpoczęła planowanie wesela, które miało odbyć się 30 grudnia 2017 roku.

 

Stan zdrowia Heather Mosher pogorszył się w ciągu kilku miesięcy. Rak zaatakował także mózg. Od końca października kobieta była podłączona do respiratora –  poinformował „Canandian Global News”.

 

Para chciała się pobrać zgodnie z wcześniejszymi planami, ale lekarze zasugerowali, by nie czekali ze ślubem, bo stan Heather ciągle się pogarszał. Dave i Heather pobrali się 22 grudnia w kaplicy szpitala St. Francis Hospital w Hartford. W uroczystości uczestniczyli członkowie najbliższej rodziny i przyjaciele.  Zdjęcia z uroczystości – w tym jedno, na którym Heather siedzi na łóżku z podniesionymi rękami, ubrana w suknię ślubną z rurkami wystającymi z jej ust i rąk – wstrząsnęły internetem. 18 godzin po ceremonii kobieta zmarła

 

Przyjaciółka i druhna Christina Karas, która zrobiła zdjęcia, zamieściła je na Facebooku i napisała: „Heather zdecydowała się spędzić ostatnie godziny, świętując w otoczeniu ludzi, których kochała i którzy ją kochali. Skąd mam wiedzieć, że Bóg jest prawdziwy? Bo napełnił ją radością pomimo tego, że na zewnątrz jej ciało zawodziło, pozwoliła Bogu się prowadzić, zamiast marnować ostatnie godziny na gniew na Boga za dopuszczenie do tej choroby. Ona to zrobiła, a on ją zabrał do domu”. 

 

Karas powiedziała „Global News”, że ostatnimi słowami Heather były słowa przysięgi ślubnej. 

 

„Ona jest moją wielką miłością. Straciłem ją, ale wiem, że nie na zawsze. Chcę dalej walczyć, tak jak ona walczyła” – mówił mediom Dave.

 

Pogrzeb kobiety odbył się 30 grudnia. Tego dnia para pierwotnie planowała ślub.

Źródło: christianpost.com/Mały Dziennik, wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Cudowny eliksir na zapalenie stawów, choroby serca i … Wystarczy tylko cynamon i miód!

Potężna ewakuacja w Londynie! W środku nocy musieli wynosić się mieszkańcy 800 mieszkań

Redakcja malydziennik

Polacy zdobyli 2 MEDALE na MŚ w Londynie!

Redakcja malydziennik
Ładuję....