CYWILIZACJA

To małżeństwo zakończyło się przez DIABŁA!

Historię Włocha, który otrzymał rozwód z powodu niewytłumaczalnych zachowań swojej żony, opisała włoska prasa. Mężczyzna twierdzi, że od 10 lat kobieta bardzo dziwnie się zachowuje. Jego zdaniem, geneza jej zachowania jest demoniczna.

Sąd w Mediolanie orzekł zakończenie małżeństwa pary, która doczekała się dwojga dzieci. Od 2007 roku kobieta zachowywała się w niewytłumaczalny sposób, na przykład nagle jej ciało całe sztywniało. Pobożna i praktykująca katoliczka pewnego razu rzuciła się w stronę ołtarza. Te trwające latami dziwne zachowania potwierdzili ksiądz diecezjalny, kapucn oraz siostra kobiety. Świadkowie zeznawali nawet, że widzieli ją lewitującą.

 

Sędzia, który orzekał w tej sprawie, mówił, że kobieta była „wyraźnie zaburzona”, ale jej działanie nie było świadome – podaje „Corriere della Sera”. Zdaniem sędziego, jej nietypowe zachowania nie mogły wynikać z żadnej choroby, ponieważ według badających ją lekarzy została ona uznana za zdrową pod względem fizycznym i psychicznym. Demony z kobiety próbowali przez lata wypędzać także egzorcyści, ale bezskutecznie.

 

Źródło: thelocal.it

Komentarze

Zobacz także

Islamiści chcą zalać Francję "narkotykiem dżihadystów"! To pod jego wpływem stają się jeszcze bardziej OKRUTNI

Redakcja malydziennik

NIEZWYKŁE ODKRYCIE na Księżycu!

Redakcja malydziennik

Świat stoi na skraju katastrofy nuklearnej. To działanie to krzyk rozpaczy!

Redakcja malydziennik
Ładuję....