WYDARZENIA

To już prawdziwa plaga! W Stalowej Woli policjanci pojmali kolejnego nożownika

W piątkowy wieczór mieszkańcy Stalowej Woli znów doświadczyli ataku nożownika. Tym razem zdarzenie nie miało jednak miejsca w centrum handlowym.

Wczoraj wieczorem, po godzinie 19, napastnik zaatakował 29-letniego mężczyznę w plecy. We wcześniejszych, niepotwierdzonych informacjach, podano, że następnie ranił przechodnia. Atak zakończył się próbą ucieczki z miejsca zdarzenia. Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

 

Prokuratura od razu rozpoczęła prace. Piotr Walkowicz, zastępca prokuratora rejonowego w Stalowej Woli poinformował, że „powodem ataku były nieporozumienia towarzysko-obyczajowe”. Jeden z mężczyzn w trakcie kłótni wyciągnął nóż i zaatakował nim drugiego. Poszkodowany od razu został przetransportowany do szpitala w Mielcu. Obecnie jego stan jest ciężki.

 

Prokuratura pracuje obecnie ze świadkiem z miejsca zdarzenia. Kobieta podawała jednak różne wersje zdarzenia, dlatego została tymczasowo zatrzymana.

 

Pierwsze informacje z miejsca zdarzenia mówiły o tym, że zaatakowany miał 58 lat.

 

Niespełna miesiąc temu w Stalowej Woli miał miejsce inny atak z użyciem noża. 20 października napastnik wdarł się do centrum handlowego i ranił 9 osób, spośród których jedna zmarła wskutek odniesionych obrażeń. Napastnik został pojmany jeszcze przez cywilów, którzy byli na zakupach w galerii. Niezwłocznie przekazano go policji.

Źródło: tvp.info/ telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

50 twarzy Greya? Zapomnij! Oto recepta na prawdziwą miłość!

Redakcja malydziennik

Za mówienie prawdy dziś grozi LINCZ. Tak wyglada nowoczesna INKWIZYCJA

Redakcja malydziennik

Niestety czas powiedzieć Elmo "do widzenia" – Ulica Sezamkowa właśnie zaangażowała się w kampanię LGBTQXYZOPER

Redakcja malydziennik
Ładuję....