CYWILIZACJA

To już pewne ! Polska uratuje dwuletniego Alfiego! Ojciec chłopca mocno dziękuje nam za pomoc!

– Cywilizacja śmierci zaczyna zwyciężać i jeżeli Europa nie wróci do swoich korzeni, do wartości, pewnie takich zdarzeń będzie się pojawiało coraz więcej; ludzie będą się przyzwyczajali. Zdecydowanie Komisja Europejska powinna zareagować. Powinna zareagować też Rada Europejska. Nie możemy pozwolić, żeby na oczach całego świata umierało bezbronne dziecko i nie było żadnej woli pomocy – powiedziała w „Kwadransie politycznym” wicepremier ds. społecznych Beata Szydło. W ten sposób skomentowała historię dwuletniego Alfiego Evansa.

– Zaproponuję dzisiaj na posiedzeniu Rady Ministrów, premierowi i kolegom, członkom RM, żebyśmy zaproponowali pomoc dla rodziców [Alfiego Evansa] i żebyśmy też w jakiś sposób próbowali wesprzeć i rodziców, ale też może zwrócić uwagę opinii publicznej w Europie i w Wielkiej Brytanii na to nieszczęście, które w tej chwili rozgrywa się na naszych oczach – stwierdziła Szydło w „Kwadransie politycznym” TVP 1.

Do akcji wzywa też prezydent Polski Andrzej Duda.

Natomiast ojciec Alfiego Evansa powiedział TVP Info, że bardzo dziękuje za wsparcie i pomoc udzieloną przez państwo polskie. „Widząc te flagi i tych ludzi (Polaków) chcę mocno podziękować Wam i Waszemu prezydentowi za wsparcie i pomoc” – powiedział.

Cały świat staje w obronie nieuleczalnie chorego chłopca. A sąd w Wielkiej Brytanii zachował się jak sąd nazistowski.

Dołączajcie do akcji i módlcie się o uratowanie Alfiego!

Komentarze

Zobacz także

Ciąża zmienia mózg matki. Tak bardzo, że reszta świata przestaje dla niej istnieć

Redakcja malydziennik

Szokujące i wstrząsające słowa kobiety, zarażonej chorobą weneryczną przez polityka Korwina!

Oto historia kobiety, która przeżyła własną ABORCJĘ. Uratowała ją…

Ładuję....