CYWILIZACJA

To już pewne ! Polska uratuje dwuletniego Alfiego! Ojciec chłopca mocno dziękuje nam za pomoc!

– Cywilizacja śmierci zaczyna zwyciężać i jeżeli Europa nie wróci do swoich korzeni, do wartości, pewnie takich zdarzeń będzie się pojawiało coraz więcej; ludzie będą się przyzwyczajali. Zdecydowanie Komisja Europejska powinna zareagować. Powinna zareagować też Rada Europejska. Nie możemy pozwolić, żeby na oczach całego świata umierało bezbronne dziecko i nie było żadnej woli pomocy – powiedziała w „Kwadransie politycznym” wicepremier ds. społecznych Beata Szydło. W ten sposób skomentowała historię dwuletniego Alfiego Evansa.

– Zaproponuję dzisiaj na posiedzeniu Rady Ministrów, premierowi i kolegom, członkom RM, żebyśmy zaproponowali pomoc dla rodziców [Alfiego Evansa] i żebyśmy też w jakiś sposób próbowali wesprzeć i rodziców, ale też może zwrócić uwagę opinii publicznej w Europie i w Wielkiej Brytanii na to nieszczęście, które w tej chwili rozgrywa się na naszych oczach – stwierdziła Szydło w „Kwadransie politycznym” TVP 1.

Do akcji wzywa też prezydent Polski Andrzej Duda.

Natomiast ojciec Alfiego Evansa powiedział TVP Info, że bardzo dziękuje za wsparcie i pomoc udzieloną przez państwo polskie. „Widząc te flagi i tych ludzi (Polaków) chcę mocno podziękować Wam i Waszemu prezydentowi za wsparcie i pomoc” – powiedział.

Cały świat staje w obronie nieuleczalnie chorego chłopca. A sąd w Wielkiej Brytanii zachował się jak sąd nazistowski.

Dołączajcie do akcji i módlcie się o uratowanie Alfiego!

Komentarze

Zobacz także

Co za ignorancja! 20 proc. Brytyjczyków sądzi, że narodzenie Jezusa świętujemy w…

Redakcja malydziennik

NIESAMOWITE polskie jezioro. Zobacz, co było UKRYTE pod wodą (WIDEO)

Redakcja malydziennik

Przy 37 płciach niewątpliwie może być ekscytująco, szczególnie jeśli trafi się na osobnika Two-Spirit czy Gender Fluid

Redakcja malydziennik
Ładuję....