CYWILIZACJA RODZINA

TO już OBŁĘD. Ukarali 10-latkę za… „homofobię”! Dziewczynka miała powiedzieć, że…

10-letnia uczennica jednej ze szkół w Londynie została ukarana za odmowę udziału w zajęciach z okazji „miesiąca dumy gejowskiej”. 

Do zdarzenia doszło w londyńskiej szkole podstawowej Heavers Farmer Primary School. Dziewczynka o imieniu Kaysey, która nie chciała brać udziału w zajęciach poświęconych LGBT usłyszała, że nie może się z nich zwolnić. To dlatego, że…. są one wpisane do programu nauczania.

Po zakończeniu zajęć nauczyciele postanowili dodatkowo wymierzyć karę dziewczynce i jej koledze. Z powodu „homofobii” mieli siedzieć przez kilka godzin w osobnej sali. Co więcej, Kaysey została też zawieszona na pięć dni w prawach ucznia. Wszystko dlatego, że miała stwierdzić, iż „LGBT jest głupie”.

Czytaj także: MASAKRA na ŚLĄSKU! Płoną…

Po incydencie Kaysey udzieliła wywiadu serwisowi „Christian Concern”. 10-latka stwierdziła, że wcześniej dzieci nie miały problemów z określeniem swojej płci.  Kaysey powiedziała też, że odkąd zaczęto mówić o LGBT dzieci „nie są pewne czy są chłopcem, dziewczynką, a także biseksualne czy homoseksualne”.

Źródło: pch24.pl

Komentarze

Zobacz także

To HIT! Fałszywe słodycze na Halloween, czyli jak oduczyć dzieci obchodzenia pogańskiego święta!

Redakcja malydziennik

To niewiarygodne! Dziewczyna na obrazie z połowy XIX wieku ma w ręku smartfona?

Redakcja malydziennik

Zostawiła swoje kilkumiesięczne niemowlę na pewną śmierć…

Redakcja malydziennik
Ładuję....