Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, "Gazeta Wyborcza" w listopadzie 2016 roku zanotowała największy spadek sprzedaży w swojej historii. Co oznacza, że Polska wreszcie uwalnia się spod buta Adama Michnika! WRESZCIE!
Liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dzienników ogólnopolskich w listopadzie 2016 roku był „Fakt”. Drugie miejsce utrzymał „Super Express”.
Średnia sprzedaż ogółem „Faktu” (Ringier Axel Springer Polska) w listopadzie 2016 roku wyniosła 268 764 egz. „Super Express” (ZPR Media) – 132 162 egz.
„Gazeta Wyborcza” (Agora) – jej średni wynik poszedł w dół najbardziej w zestawieniu – o 17,36 proc. do 129 786 egz.
Czwarte miejsce zajęła "Rzeczpospolita" – która sprzedawała się w liczbie 52 095 egz.
Nadchodzi wreszcie piękny czas dla Polski. Od 1989 roku nasz kraj był opanowany przez głos Michnika, który wyrządził tyle szkody, że jeszcze sporo upłynie czasu by wszystko naprawić. Wreszcie Polacy przejrzeli na oczy.