CYWILIZACJA

To jest prawdziwa miłość! Muzyk szczerze o swojej córeczce z Zespołem Downa

Kolejny raz w swojej „człowieczej karierze” będę się mierzył z życiem – mówi Bartek Królik. Muzykowi, który współtworzył zespół Sistars, nagrywał z Agnieszką Chylińska oraz zespołem Łąki łan, po raz drugi został ojcem. Jego córeczka Jagoda ma zespół Downa.

 – Kolejny raz w swojej „człowieczej karierze” będę się mierzył z życiem. Zarówno z problemami zdrowotnymi mojego dziecka, jak i tymi „zewnętrznymi”, socjalnymi, z którymi ludzie z zespołem Downa cały czas się borykają ze względu na ciągły niedostatek akceptacji ze strony społeczeństwa – mówił muzyk Wirtualnej Polsce. Wie jednak, że nie jest sam i ma na kogo liczyć. 

 

Muzyk swoją postawą daje piękne świadectwo miłości ojcowskiej i odpowiedzialności: – Na tym polega też prawdziwa miłość. Jest to przeciwieństwo „chowania głowy w piasek”. Raz życie daje nam wybory, innym razem nie, ale ciągle wystawia nas na próby w najmniej oczekiwanych momentach – mówi i zapowiada, że nie zamierza się poddać.

 

Jagódkaurodziła się 7 lipca. Bartosz Królik pochwalił się narodzinami córeczki na Instagramie. Na zdjęciu trzyma ją na rękach, a fotografia podpisana jest „to moja córeczka”. Obok zdjęcia znalazły się hasztagi: #bardziejkochani #downsyndrome #t21 #zespoldowna #liniaprosta #trisomy21 #21chromosomes. 

 

Źródło: TVP INFO, Instagram

Komentarze

Zobacz także

Wielkie halo o małego „Jasia”

Zwycięstwo FEMINISTEK w Polsce. Nie uwierzysz, czego ZABRONIONO mężczyznom!

Redakcja malydziennik

Szkoła chce odebrania dziecka z zespołem ADHD rodzicom! ZAPROTESTUJ !

Redakcja malydziennik
Ładuję....