CYWILIZACJA

To jest po prostu nieludzkie! Zamiast pomóc wydostać się z płonącej awionetki, nagrywali film!

Samolot jednosilnikowy rozbił się na ulicy w Detroit. Dwoje z trojga pasażerów zginęło w wypadku – podała policja. Jednak to co robili świadkowie wypadku, po prostu szokuje! 

Dramatyczne nagranie pokazuje 17-latka, któremu udało się wydostać. Chłopak został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym. Policja podała, że w katastrofie zginęły dwie osoby: 54-letni mężczyzna i 48-letnia kobieta.

 

Samolot był w drodze do lotniska w Detroit, kiedy wieża straciła z nim kontakt. Według relacji świadków katastrofy, maszyna uderzyła w drzewo i linię energetyczną. Po zderzeniu z ziemią samolot stanął w płomieniach – informuje Independent.

Według policji nastolatek przeżył tylko dzięki pomocy lokalnych mieszkańców. Dwóch mężczyzn miało szczególnie przyczynić się do uratowania 17-latka, wybijając okno i otwierając drzwi samolotu.

Na nagraniu nie widać jednak pomagających. Słychać okrzyki świadków, którzy z pewnej odległości kibicują rannemu, obawiając się, że samolot zaraz wybuchnie. Wielu internautów jest oburzonych tym, że świadkowie nagrywali tragedię, zamiast pomagać poszkodowanemu.

TUTAJ ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze

Zobacz także

POZYTYWNY klimat dla rodzin oznacza lepsze funkcjonowanie państwa. Oto nowy pomysł na politykę prorodzinną

Terlikowska: Diabeł się wścieka, bo oni wybrali Boga!

Redakcja malydziennik

To zwiastuje nadejście Antychrysta. Teologowie ostrzegają!

Ładuję....