WYDARZENIA

To jest po prostu nieludzkie! Zamiast pomóc wydostać się z płonącej awionetki, nagrywali film!

Samolot jednosilnikowy rozbił się na ulicy w Detroit. Dwoje z trojga pasażerów zginęło w wypadku – podała policja. Jednak to co robili świadkowie wypadku, po prostu szokuje! 

Dramatyczne nagranie pokazuje 17-latka, któremu udało się wydostać. Chłopak został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym. Policja podała, że w katastrofie zginęły dwie osoby: 54-letni mężczyzna i 48-letnia kobieta.

 

Samolot był w drodze do lotniska w Detroit, kiedy wieża straciła z nim kontakt. Według relacji świadków katastrofy, maszyna uderzyła w drzewo i linię energetyczną. Po zderzeniu z ziemią samolot stanął w płomieniach – informuje Independent.

Według policji nastolatek przeżył tylko dzięki pomocy lokalnych mieszkańców. Dwóch mężczyzn miało szczególnie przyczynić się do uratowania 17-latka, wybijając okno i otwierając drzwi samolotu.

Na nagraniu nie widać jednak pomagających. Słychać okrzyki świadków, którzy z pewnej odległości kibicują rannemu, obawiając się, że samolot zaraz wybuchnie. Wielu internautów jest oburzonych tym, że świadkowie nagrywali tragedię, zamiast pomagać poszkodowanemu.

TUTAJ ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze

Zobacz także

No i wreszcie! Muzułmanie otwierają się na prawdę!

Redakcja malydziennik

Ciało BADACZKI znalezione w poniemieckim bunkrze. Została ZAMORDOWANA przez…

Adam Gaafar

Lekarz zamieszcza pornografię na Facebooku? Nie, to tylko zdjęcie z porodu

Redakcja malydziennik
Ładuję....