CYWILIZACJA

To CUD! Z domów zostały zgliszcza, ocalała jedynie figurka Matki Bożej

Huragan Hervey przyniósł nie tylko koszmarne powodzie, ale też i pożary. W ich wyniku z wielu domów pozostały zgliszcza. Wśród popiołów poszkodowana rodzina znalazła nienaruszoną figurę Matki Boskiej – informuje CNN.

Jedna z poszkodowanych przez huragan rodzin, która mieszka niedaleko Corpus Christi w Teksasie, straciła jednocześnie trzy domy, które stały na jednym terenie. Przeszukując pogorzelisko, rodzina Rojas natrafiła na nienaruszoną figurkę Matki Bożej. 

 

"Niektórzy mogą winić Boga, inni huragan, ale jedyną rzeczą, która przetrwała, jest ta święta figura" – powiedziała CNN Natali Rojas. 

 

Uratowani dziękowali straży pożarnej w Robstown, która zdołała ugasić pożar w czasie burzy i potężnego wiatru. "Dali z siebie wszystko. To było niesamowite" – powiedział ojciec Natali.

 

Rodzina Rojas uważa, że figura Matki Boskiej, która przetrwała żywioł, jest symbolem t. ego, że oni również mogą znaleźć w sobie siłę, by poradzić sobie po utracie domu: „Doceń to, co masz, słuchaj ostrzeżeń, przytulaj swoje dzieci i dziękuj Bogu za dzisiejszy i wczorajszy dzień. Módl się o lepsze jutro" – podsumowała cud Natali Rojas

Źródło: CNN, interia.pl

Komentarze

Zobacz także

Zanim zacznie się alienacja, porwania i walka o dzieci… Warto coś zrobić wcześniej!

Redakcja malydziennik

ARMAGEDON pogodowy rozpocznie się dziś i zacznie się na południu!

Redakcja malydziennik

W związku jak w supermarkecie, na dodatek promocje kończą się za szybko. Czy jest z tego wyjście?

Redakcja malydziennik
Ładuję....