ARCHIWUM

To byłoby rzeczywiste upamiętnienie 100-lecia objawień fatimskich

Grupa posłów chciałaby upamiętnić w polskim parlamencie 100-lecie objawień fatimskich. Pomysł zacny. Pytanie tylko, czy najlepszą metodą upamiętnienia jest uchwała sejmowa? A może należy pokazać, że objawienia te traktuje się naprawdę poważnie?

W jaki sposób mogliby to zrobić posłowie PiS? Odpowiedź jest bardzo prosta. Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy wielokrotnie mówiła o tym, że Matka Boża przestrzegała ludzkość przed skutkami aborcji. Rewolucja w Rosji, przed którą przestrzegała s. Łucja doprowadziła do pełnej legalizacji aborcji w Rosji, a później w niemal całym komunistycznym świecie (także w Polsce). I także przed tym przestrzegała Matka Boża. 

 

Jeśli więc polscy parlamentarzyści chcą rzeczywiście upamiętnić stulecie objawień fatimskich niech zmierzą się z tym problemem. Całkowity zakaz zabijania nienarodzonych byłby prawdziwym dowodem na to, że w polskim Sejmie, że partia władzy usłyszała orędzie fatimskie. Obietnice były składane, ale jak na razie nie widać woli w tej sprawie. A szkoda, bo to kwestia o wiele ważniejsza niż ogrzanie się polityczne w cieniu objawień fatimskich.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Dziś nie tylko święto konstytucji Polski, ale też powstanie szatańskiej masonerii. ZOBACZ jak to się działo!

Redakcja malydziennik

Karl. Müller ostro o Watykanie: Nie wiara, a dyplomacja i siła w centrum zainteresowania

Redakcja malydziennik

Oto DOWÓD na to, że BÓG ISTNIEJE! Ciało św. Bernadety w ogóle nie ulega procesowi rozkładu!

Redakcja malydziennik
Ładuję....