CYWILIZACJA

"To będzie nasza tajemnica". Pedofil zaczepia 10-letnie dziecko w sieci. Co zrobiła matka?

Matka, która poprosiła media o anonimowość, ku przestrodze opublikowała korespondencję swojej córki z pedofilem. Chce w ten sposób zwrócić uwagę innych rodziców na niebezpieczeństwa, jakie czyhają na dzieci na portalach społecznościowych.

Mężczyzna, który podpisywał się jako Daniel Foreal (nie wiadomo, czy jest to prawdziwe imię i nazwisko) napisał do 10-letniej dziewczynki. Przez Snapchat poprosił ją o to, by wysłała mu zdjęcie. Dziewczynka myślała, że mężczyzna prosi ją o selfie. Ten jednak wyjaśnił, że nie o takie zdjęcie chodzi. Prosi ją o zdjęcie jej ciała – bez koszulki i biustonosza. "To będzie nasz sekret. Nikt się nie dowie" – przekonywał dziecko.

 

Dziewczynka o wszystkim powiedziała mamie i pod nadzorem mamy korespondowała z mężczyzną: „Byłam przerażony i wiem, że moja córka nie był jedyną, którą zaczepiał. Moja córka jest bardzo dojrzała, natychmiast informuje mnie, jeśli ktoś nieznajomy się z nią kontaktuje. Ma już konta na portalach społecznościowych, ponieważ wszyscy jej znajomi mają. W ten sposób się ze sobą kontaktują, wspólnie grają. Pilnujemy razem, żeby nikt obcy jej nie zaczepiał” – tłumaczy kobieta.

 

"Kiedy zobaczyłam te wiadomości, byłam przerażona. Teraz chcę publicznie przestrzec rodziców i zaapelować, by kontrolowali profile swoich dzieci. Wielu może nie wiedzieć, kto kontaktuje się z ich dziećmi”.

 

Źródło: metro.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Niesamowite! Niemowlę urodziło się z 8 kończynami. Lekarze dokonali CUDU

Redakcja malydziennik

Plaga kleszczy w Polsce. Sprawdź co ci grozi

Redakcja malydziennik

DRAMAT. "Ratunku, umieramy z zimna”. Trzęsienie ziemi zasypało hotel. Śnieg uniemożliwia pomoc! Są ofiary

Redakcja malydziennik
Ładuję....