POLITYKA

Terlikowski: Krew zgwałconej i zamordowanej przez muzułmanina dziewczyny na rękach Merkel

Krew zgwałconej i zamordowanej przez 17-letniego Afgańczyka 19-letniej Niemki spada na Angelę Merkel. I to zarówno w sensie politycznym, jak i moralnym.

Ten mord wstrząsnął Niemcami. 17-letni imigrant gwałci i morduje 19-letnią studentkę, która – nota bene – mocno angażowała się w pomoc uchodźcom i imigrantom. Dziewczyna jest córką wysokiego urzędnika unijnego, prawnika, człowieka także zaangażowanego w pomoc imigrantom. Sytuacja jest więc niemal symboliczna. 

 

A jeszcze bardziej symboliczne jest zachowanie Angeli Merkel, która – od samego początku – apeluje, by za mord nie winić imigrantów. Jest oczywiście prawdą, że nie istnieje nic takiego, jak odpowiedzialność zbiorowa. Tego mordu dokonał ten konkretny człowiek i on jest za niego odpowiedzialny. Jest jednak także faktem, co potwierdzają wszystkie niemieckie statystyki, że od momentu, gdy zaczęto przyjmować masowo imigrantów i uchodźców drastycznie wzrosła liczba napastowanych i gwałconych kobiet i dzieci. I tego nie da się ukryć. Można oczywiście szukać przyczyn, opowiadać o odmienności kulturowej, przemocowych warunkach, w jakich wychowywani byli uciekinierzy, a nawet o tym, że są oni samotni i pozbawieni kobiet. Wszystko to prawda, tyle, że nie ma to większego znaczenia dla gwałconych czy mordowanych kobiet. One chcą po prostu bezpieczeństwa.

 

Jakby tego było mało wszystkie dane, by wiedzieć, że wraz z przybyciem ogromnej rzeszy młodych, odmiennych kulturowo, mężczyzn, wzrośnie liczba przemocy seksualnej, były dostępne. Politycy, w tym Angela Merkel, powinni byli przewidzieć, że zapraszając imigrantów islamskich, narażają Niemki na gwałty i mordy, bowiem to akurat było do przewidzenia. Zapraszając ich, otwierając im drzwi, a nawet próbując zmuszać inne kraje do podobnej polityki, Niemcy, a konkretniej Angela Merkel, otworzyła drzwi do gwałtów, naraziła Niemki na kolejne gwałty. I w tym sensie, to ona – politycznie i moralnie – odpowiada za tę śmierć. Krew tej dziewczyny jest na jej rękach. I nie ma przed tym ucieczki.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Trump zapowiada wojnę? „Problem Korei Północnej zostanie rozwiązany”

Zwierzęce wycie KOD-u podczas wizyty Prezydenta Dudy! MUSISZ TO ZOBACZYĆ!

Redakcja malydziennik

Polacy nie chcą tego MINISTRA w rządzie! Czy premier Szydło go zdymisjonuje?

Redakcja malydziennik
Ładuję....