ARCHIWUM

Ten kraj nie chce promować homoseksualizmu. Właśnie ogłosił konkurs na nagranie przeciwdziałające homoseksualizmowi, sprawdź gdzie!

Rząd przygotował konkurs, którego celem jest wyłonienie nagrania przeciwdziałającego homoseksualizmowi. Na zwycięzców czeka nagroda.

Konkurs przygotowany jest przez malezyjski resort zdrowia. Uczestnicy proszeni są o przygotowania filmiku, który zamiast promować zachowania homoseksualne, ma im przeciwdziałać. Nagranie ma być skierowane do osób "z wątpliwościami co do tożsamości płciowej", w którym poradziliby im w jaki sposób takie popędy mogą być "kontrolowane" i jak im przeciwdziałać. Hasłem konkursu jest "Szanuj siebie, prowadź zdrowy tryb życia".

 

Zwycięcki filmik ma pokazywać konsekwencje homoseksualizmu. Specjalne jury będzie oceniało prace pod względem "oryginalności, zawartości, pomysłu i kreatywności, a także jakości wykonania". Homoseksualizm to jednak nie jedyna tematyka – można przesyłać także nagrania nagrania dotyczące problemu seksu w internecie i zdrowia seksualnego.

 

Najwyższa nagroda oscyluje w okolicach 1000$. Prace można przesyłać do końca sierpnia.

 

W Malezji utrzymywanie relacji homoseksualnych jest zakazane.

Źródło: rp.pl

Komentarze

Zobacz także

Donald Trump jednym tweetem zwolnił czołowych amerykańskich przedsiębiorców! Sprawdź dlaczego

Redakcja malydziennik

Prof. Cenckiewicz ujawnia: 15 grudnia 1981 Wałęsa prosił ubeków o pantofle i piwko

Redakcja malydziennik

SONDAŻ: Platforma Obywatelska zmasakrowana przez PiS! Miażdżąca przewaga obozu rządzącego

Redakcja malydziennik
Ładuję....